Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İhram Görmek

Rüyada İhram Görmek

Rüyada İhram Görmek

Allah yoluna girmeye ve en sonunda ibadeti bütün ve dini yönlerinden yüksek bir kişi olacağına delalet eder. Başını secdeden kaldırmadan insanların iyiliğine, hayrına işler yapacağına, bu sayede hem kendisi sevaba girerek hem de etrafındakileri mutlu edeceğine,inancında giderek güçleneceğine haber verir. Kendisini örnek alan insan sayısı da giderek artacak ve bu insanlar sayesinde de kendisinin değerini anlayacak, saygınlığı ortamda artacaktır. Dini inancının gücü ile yoldan çıkmış kimselere de ışık olarak onları da Allah yoluna sokacaktır.

Rüyada İhram Giymek 

Borcu olan ve canı sıkkın olan kimseler için hayır ifade etmez aksine hayırsızlıkların artacağına ve can sıkıntısının borcunun giderek artacağına yorulur. Bazı yorumculara göre de güzel günler göreceğine, sıkıntıların azalacağına, mutluluklarını katlayacak olaylar olacağına delalet eder. Ama bu güzellikler borç içindekiler ve sıkıntılılar için geçerli değerli değildir.

Rüyada İhramlı Olmak 

Sorun ve sıkıntılardan kurtulmaya, her şeyin yoluna gireceğine, güzelliklerin ve mutluluk verici her şeyin başına geleceğine delalet eder. Kimi tabircilere göre de bu durum var olan sıkıntıların giderek artacağına, daha da büyük sorunların yaşanacağına, dert ve kederinin artacağına haber verir.

Rüyada Hacı Görmek 

Nefretlerinin biteceğine, sevdikleri ile olan küslüklerinin son bularak en sonunda mutluluğa erişeceğine, dert ve tasasından arınarak hem daha rahat bir insan olacak hem de derdi tasası da azalacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz