Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İş / Meslek Görmek

Rüyada İş / Meslek Görmek

Rüyada İş / Meslek Görmek

Rüyada iş/meslek görmek; rüyayı gören kişi eğer kendi iş ve mesleğini görüyorsa elde ettiği gelirini arttırıp kazancından hayır göreceğine, kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde sapasağlam yaşayacağına işaret eder.

Rüya sahibinin kendi kazancıyla hayatının geçimini sağlayıp bu şekilde devam edeceğine delalet eder. İşin noksan kalması rüya sahibinin hayatında yaşayacağı kayıplara, maddi ve manevi yönden eksikliğe yorumlanır. İşin tamamlanması ise rüya sahibinin hayatının güzelleşeceğine, maddi yönden kazancının artıp geçiminin kolaylaşacağına, hayırlı bir iş ile gelen helal kazanca yorulur.

Rüyada Hayırlı Bir İş Yaptığını Görmek

Rüyada hayırlı bir iş yaptığını görmek, rüyayı gören kişi eğer bekarsa yakın bir zaman içerisinde kendisi için hayırlı ve olumlu bir insanla tanışacağına, bu tanıştığı kişi ile ilişkilerinin ilerleyip evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibi bekar değil ise mülk sahibi olmaya ve geleceği mevkiyle beraber yetki sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Bir Meslekten Diğer Bir Mesleğe Geçmek

Rüyada bir meslekten diğer bir mesleğe geçmek veya bir işten çıkarılmak, rüyayı gören kişinin çıkarıldığı işi elde edeceğine, bu işle beraber rüya sahibinin kazancını yüksek miktarda arttıracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin olgunluğa ulaşması bu iş ile beraber olacağına ve yüksek mertebeli bir konuma ulaşacağına yorulur.

Rüyada Kendisini Bir İş Yerinde Çalışıyor Görmek

Rüyada kendisini bir iş yerinde çalışıyor görmek; rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zorlu bir dönemden geçeceğine, bu sıkıntılı ve zorlu dönem içerisinde maddi problemler yaşayıp darlığa düşeceğine işaret eder. Rüya sahibi darlık içerisindeyken yakın çevresiyle olan ilişkilerine dikkat etmeyip eşi ve çocuklarını ihmal edeceğine, aile içi huzurun eskisine nazaran azalacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz