Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kaş Görmek

Rüyada Kaş Görmek

Rüyada Kaş Görmek

Pahalı eşyalar, paralı bir hayat ve ışıl ışıl bir yaşam kuracağına delalet eder. Bu hem mutlu olacağına hem de maddi olarak çok rahat olup bol kazançlı bir hayatının oluşacağına haber verir. Güzel bir kaş kişinin kaderinin güzel olacağına geleceğinin çok parlak olup istediği, hayalini kurduğu hayata gireceğine haber verir. Evleneceği kişi ile çok huzurlu ve aşk dolu bir ilişkisinin olacağına ve mutluluk dolu bir hayatının oluşacağına delalet eder.

Rüyada sık bir kaş görüldü ise bu durum kişinin kimsenin işine burnunu sokmayan bir kimse olduğuna ve bu sebeple de başının derde tasaya düşmediğine delalet eder. Bu şekilde zamanla zenginlik ve bolluğa kavuşacaktır. Bir erkek kaş gördü ise evleneceği kadının çok güzel, alımlı, neşe dolu ve aileyi yönetmeyi bilen bir kimse olduğuna ve onu daima mutlu edeceğine habercidir.

Rüyada Kaş Dökülmesi

Kaşlarının döküldüğünü gören kişinin arkasından konuşanların olacağına, iftiraya uğrayarak adının çıkacağına delalet eder. Kişi bu olayları kafasına takacak ve bir türlü rahatlayamayarak, sıkıcı zamanlar geçirecektir.

Rüyada Kaş Aldırmak 

Ayağına kısmetlerinin geleceğine fakat kişinin bunları tepeceğine yorulur. Elindekileri kaybedeceğine ve hem iş hayatında hem de aşk hayatında kayıplarını farkedip üzüleceğine, mutsuzluğa gireceğine haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz