Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kek Görmek

Rüyada Kek Görmek

Rüyada Kek Görmek

Üzerinde ölü toprağı olan bir kimsenin artık kendisine geleceğine ve toparlanarak eski neşesine sahip olacağına, kollarını sıvayarak yarım kalan ve sırada bekleyen işlerine koyulacağına delalet eder. Artık dert ettiği konuları aşacak ve ağzının tadı yerine gelecek, kaçan keyfi geri gelecek eskisi gibi mutlu ve neşesi yerinde olacaktır. Etrafına da mutluluğunu hissettirerek artık daha güler yüzlü ve çevresi tarafından da enerjisi ile bilinen bir kimse olacaktır.

Aynı zamanda bu rüya kişinin mutluluk ve neşesinin yanında karşısına çıkacak olan bol bol kısmetin varlığına da işarettir. Kısa zamanda kısmetleri ile karşılıklı oturacağına ve bir şeyleri değerlendirerek kendisine güzel bir hayat yolu çizeceğine işaret eder.

Rüyada Kek Yapmak 

Kek görmek ile aynı anlamda değildir ve kek yaptığını görmek aksine hayra alamet değildir. Yakın zamanda devamlı düşünüp olmamasını dilediği bir olay başına gelecek ve bu musibetle bir süre uğraşacaktır. Başını ağrıtacak olan bu olaydan da kısa zamanda emekleri ile kurtulmasına rağmen bir süre can sıkıcı zamanlar geçirecek, dert edinecektir.

Rüyada Kek Yemek

Hayatı boyunca görmediği bir bolluk görecek ve başına talih kuşu konacaktır. Hiç bilmediği ve yemediği tatları alacak ve hayatta hayal edemeyeceği bir bolluk ve berekete sahip olacaktır.

Rüyada Kek Almak 

Aile dışında birilerinin rüya sahibinin hayatında kendisine yardım eli uzatacağına ve hayatına yön vermesinde başına güzelliklerin gelmesinde yardımcı olacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz