Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kenger Görmek

Rüyada Kenger Görmek

Rüyada Kenger Görmek

Rüyada kenger görmek; rüyayı gören kişinin yakın zamanda kendini dert ve kederin içinde bulacağına yorumlanır. Genellikle pek hayırlı şeylere yorumlanmayan rüya; rüya sahibinin işlerinin kötü gideceğine ve maddi-manevi açıdan büyük hasara uğrayacağına delalet eder. Maddi kayıplar kişinin hanesine yansıyarak, aile içinde huzursuzluk ve tatsızlıklara sebebiyet verecek anlamına gelir.

Bugüne kadar rüya sahibinin elde ettiği başarı, saygınlık ve malın mülkün bir anda sonlanacağına yorulur. Bunlara bağlı olarak kişinin ruhsal açıdan büyük problemler yaşayacağına, uzun süre yalnızlık çekeceğine delalet eder.

Rüyada Kenger Otu Görmek

Rüyada kenger otu görmek; rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği anlamına gelir. İşlerinin rast gitmeyeceğine, hayırsız olayların içinde kalacağına yorulur.

Rüyada Kenger Otu Toplamak

Rüyada kenger otu toplamak görmek; rüyayı gören kişinin etrafına faydalı olacak işler yapacağına ve toplum içinde büyük saygınlık kazanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük işler başararak, yakınlarına iş olanakları sağlayacağına ve herkese yardımsever olacağına delalet eder. Kişinin helal yoldan sapmayacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Ot Görmek

Rüyada yeşil ol görmek hayırlı işlere yorulur. Rüya sahibinin uzun süredir çektiği sıkıntılardan sonra huzura ve refaha ereceğine yorulur. Verdiği emeklerin karşılığını alarak bolluk ve bereket içinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre ise rüyada kenger görmek; yakın zamanda mutlu ve güzel haber alınacağına yorulur. Kişinin alacağı haberle birlikte büyük sevinç ve mutluluk duyacağına, hayatında önemli bir sürece gireceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz