Rüyada Kese / Lif Görmek

Rüyada Kese / Lif Görmek

Yorumlar kısadır bu nedenle rüyada görülen diğer nesneler de düşünülerek rüyanın yorumlanması gerekir. Rüyada var olan başka nesneler, eylemler ya da renkler, sayılar da çok önemlidir. Kişinin gün içerisinde gördüğü bir nesneyi ya da eylemi rüyasında görmesi ise çok normaldir ve bu rüyalarda genel olarak anlam yüklemek anlamsızdır.

Kese ya da lif görmek ve bunları kullanarak banyo yapmak, duş almak kişinin üzerine birilerinin iftira atacağına ve söyledikleri sözlere dikkat ederse kendisini aklamanın kolay olacağına delalet eder. Bu nedenle zihni açık ve dikkatli davranması dahilinde üzerine sürülen kara lekeden rahatça kurtulacak kendisini aklayacaktır. Kese görmek zaten kişinin dedikodu ve gıybete karşı sakin, sabırlı olması gerektiğine ve kendini haklıyken haksız durumuna düşürecek şeyler yapmamasına delalet eder.

Rüyada Kese/Lif ile Yıkanmak Görmek 

Keselenmek ve lifle sürtünerek yıkanmak kişinin arkasından konuşanların çok olduğuna ve onlardan kurtulmak için de sabırlı, sakin ve kendini bilerek hareket etmesi gerektiğine delalet eder. Kıskanan pek çok insan vardır çevresinde ve iftiralara, dedikodulara maruz kalacaktır. Fakat kendini güzelce ifade eder ve biraz güçlü olursa içerisine düştüğü bu durumdan karşı tarafın da suçunu ortaya sererek kurtulacaktır. Üzerine gelen kötü sözlerden, tavırlardan, olaylardan kurtulup temizlenmeye, zor durumların ardından daha da güçlenerek çıkmaya, toplumun sevgi ve saygısını yine eskisi gibi kazanmaya delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz