Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Keselemek Görmek

Rüyada Keselemek Görmek

Rüyada Keselemek Görmek

Rüyada keselenmek görmek; rüyayı gören kişinin çektiği bütün sıkıntılarından, hayatta yaşamış olduğu zorluklardan ve kötü günlerden kurtulup bütün yükünün hafifleyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatının bundan sonraki dönemlerinde şifa bulacağına, hep umut ettiği huzura ve mutluluğa ulaşacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin, geçmişinde yaşamış olduğu kâbus gibi olaylardan kurtularak psikolojik olarak kendini daha iyi hissedeceğine ve yaşam enerjisine ve sevince kavuşacağı delalet edilir. Rüya sahibi tüm kirlerden arınarak hayatına bembeyaz bir sayfa ile yeniden başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Kese Yapmak

Rüyada kese yapmak; rüya sahibinin hep beklediği huzura, rahatlığa ve temizliğe ulaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi tüm endişelerinden, kafasına taktığı bütün problemlerden ve kederinden kurtulup mutlak mutluluğa ve huzura ulaşacağına yorumlanır. Gereksiz kuruntu ve endişelerinden kurtularak yakın çevresiyle daha iyi anlaşıp eski neşesine tekrardan kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde resmi dairelerden alacağı bir habere işaret eder. Bu haber iyi de olabilir kötü de. Rüya sahibinin her ihtimale karşı kendini kötü günlere hazırlamaya başlaması gerekir. Eğer haber iyi ve olumlu yöndeyse rüya sahibi alacağı haber karşısında büyük bir şaşkınlıkla beraber büyük bir sevince boğulabilir.

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek; rüyayı gören kişinin kendini uzun süre boyunca dinlenmeye çekeceğine, kalabalıklardan ve gürültüden, endişe ve sıkıntılardan uzaklaşarak daha sakin bir hayat yaşamaya geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yıkanmak

Rüyada yıkanmak; rüyayı gören kişinin aydınlık yarınlara kısa süre içinde kavuşacağına, yaşadığı kötü günleri unutarak önüne bakmaya başlayacağına ve işinde çok başarılı olup önüne hiçbir engel çıkmayacağına rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz