Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Keşkek Görmek

Rüyada Keşkek Görmek

Rüyada Keşkek Görmek

Rüyada keşkek görmek, rüya sahibinin tutumlu biri olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin gelir ve giderlerinin dengeli olduğu, fazla para harcamaktan kaçındığı biri olduğuna işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin hayır sever insanlarla iş birliği yapıp kazancını arttıracağına, işlerini büyüteceğine de işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada keşkek görmek; rüya sahibinin kendini bilmez kişiler tarafından iftiraya maruz kalacağı, bu iftiradan kurtulmaya çalışırken büyük sıkıntı ve üzüntü geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Keşkek Yaptığını Görmek

Rüyasında keşkek yaptığını gören kimsenin ailesi tarafından sevilen biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin etrafının her zaman kalabalık olduğuna ve her daim destekçisinin bulunduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada bir kalabalığa keşkek yapmak ise, ailenin genişlemesine ya da geniş bir ailesi olan biriyle evlenmeye işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin kalabalık bir yere gitmesine, evde ağır misafir ağırlamaya da işaret eder.

Rüyada Keşkek Yediğini Görmek

Rüyada keşkek yemek, helal lokma olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kendi çabalarıyla sahip olduğu başarının devamına işaret eder. Rüyayı gören kişinin rızkının artacağına, bolluk ve bereket içinde rahat bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı işle, çevresinde edindiği dostlar ile kaliteli bir hayat yaşayacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada keşkek yemek, rüya sahibinin yakın zamanda hayat arkadaşı ile tanışacağına, hayırlı kısmetleri olacağına işaret eder.

Rüyada Keşkek Dükkanı Görmek

Rüya sahibinin kötü niyetli insanlarla iş birliği yapacağına, kendisinin de onlara uyup kendi çıkarlarını düşünen bir kimse olacağına işaret eder. Rüya sahibinin laf taşıyan, insanların arkasından konuşan, insanlar arasında tartışmalara neden olup ara bozucu biri olan kimse olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Keşkek Kazanı Görmek

Rüyada keşkek kazanı görmek, rüya sahibinin mal varlığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kazancının artacağına, yeni girişeceği işten bol kazanç sağlayacağına, kısmetlerinin açık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesi ile rahat bir yaşam süreceği, geçim sıkıntısı çekmeyeceği, üzüntü ve keder yaşamayacağı, hastalıklardan uzak huzurlu bir hayat şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen keşkek kazanı dolu ise, rüya sahibinin işlerinin açılacağına aileden büyük övgüye, kat ve makam sahibi olmaya işaret eder. Keşkek kazanı boş ise, rüya sahibinin bir hastalık geçireceğine ve bu hastalığı uzun süre atlatamayacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin yükselmek için masum kişileri kullanıp ah alacağı şeklinde de yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz