Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kıblenin Değiştiğini Görmek

Rüyada Kıblenin Değiştiğini Görmek

Rüyada Kıblenin Değiştiğini Görmek

Rüyada kıblenin değiştiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde yüksek bir makama çıkacağına ve bu makamla beraber itibarının yükseleceğine, çok zaman geçmeden alınacak bir haber ile birlikte mutlu ve hayırlı değişimlere, sıcakkanlı genç bir insana işaret eder.

Rüya sahibinin yakın çevresiyle olan bağlarının daha sıkı olacağına ve onlarla beraber gülüp eğleneceğine, maddi durumu kötüye giden bir akrabadan uzak durulacağına, ekonomik kazancının eskisinden daha iyi olup zenginleşeceğine, alelacele gelen bir haber ile birlikte rüya sahibinin hem şaşırıp hep sevineceğine ve bu haberle birlikte sıkıntıdan, dertten, endişeden uzak yaşayacağına delalet eder.

Farklı bir görüşe göre de rüya sahibinin başını ağrıtacak cinsten bir problemle karşı karşıya kalacağına ve zamanının büyük çoğunluğunu bu problemle uğraşacağına, çalıştığı iş ortamında kaba yöneticiye, rüya sahibine zarar verme potansiyeli olan bir yabancıya işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin çok istediği toplu kazanca, bütün zorlukları aşarak geleceği konumla beraber şan ve şöhret sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada Namaz Kılmak Görmek

Rüyada namaz kılmak görmek farklı şekillerde yorumlanabilir. Kılındığı namazın çeşidine bağlı olarak her namazın farklı bir yorumu vardır. Rüyasında farz namazı kıldığını gören rüya sahibi devlette memur olarak çalışacağına ve bu işte yüksek bir makamda olacağına işaret eder.

Rüya sahibine verilmiş bir vazifeyi yerine getireceğine, kafasına taktığı endişe ve problemleri bir kenara bırakacağına ve rüya sahibinin arkadaşlığını koparmış birisiyle tekrardan barışacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada namaz kılmak, rüya sahibinin bütün borçlarını ödeyeceğine, verdiği sözleri harfiyen yerine getireceğine işaret eder. Bütün borçlarını ödeyen rüya sahibinin yavaş yavaşta olsa gelirini arttıracağına ve artan gelir ile birlikte hane içi huzurunun eskisinden daha iyi olacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz