Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada pelikan kuşu görmek; rüya sahibinin çok insan canlısı biri olduğuna, çevresinde yardıma muhtaç her canlıya yardım ettiğine, çevresindekiler tarafından sevilen biri olduğuna, sakin ve sessiz bir insan olduğuna, kendisine yapılan nankörlük ve haksızlıklara karşı ses çıkarmadığına, kimseyi kırmadığına işaret eder. Kişinin yaptığı hayır işler sonrasında ailesi ve çevresi tarafından takdir edileceğine, kendisinden övgüyle söz edileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada pelikan figürü görmek rüya sahibinin bahtının açık olduğuna ya da kendisine gelen bir kısmet olduğuna işaret eder.

Rüyada Pelikanı Uçarken Görmek

Rüya sahibi pelikanı uçarken görmüş ise kendisine doğru hızla gelen bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibi başladığı herhangi bir işte şansının açık olduğuna, mal varlığının artacağını şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin tez zamanda müjdeli bir haber alacağına ya da büyüklerinden yardım alacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin çok sevdiği birinin uzaktan ziyaretine gelmesine yorumlanır.

Rüyada Pelikan Kuşunun Öldüğünü Görmek

Rüyasında pelikanın öldüğünü gören birisi etrafı nankör, açgözlü ve kötü niyetli insanlar tarafından sarılmış demektir. Rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin kıymet bilinmemesinden, kin ve nefret ile anılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pelikanın Pisliğe Bulanmış Olduğunu Görmek

Rüyada görülen pelikan pislik içinde ise rüya sahibinin kendini bilmez bir takım kişiler tarafından iftiraya maruz kalacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada pelikanın tüyleri temiz, parlak ve gösterişli ise rüya sahibinin gösterdiği başarıdan ötürü bir ödül alacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre de pelikanın pislik içinde olması rüya sahibinin kısa süreli bir hastalık geçireceğine işaret eder.

Rüyada Yavru Pelikan Görmek

Rüyada yavru bir pelikan ya da pelikan yumurtası görmek hayra yorumlanmaz. Rüyasında yavru pelikan gören kişinin üzüntüye ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği saydığı birinin bir rahatsızlık geçireceğine ve rüya sahibinin ona yardım edemeyeceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada yavru pelikan ya da pelikan yumurtası görmek parlak bir geleceğe, başarılı bir hayata yorumlanır.

Rüyada Pelikan Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında pelikan saldırına uğradığını görmek iyi değildir. Rüya sahibinin çeşitli iftiralara maruz kalacağına, sevdiği birinden ihanet göreceğine, iş hayatında başarısız olacağına, mal ve mülkte kayıplar yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi rüyasında tek bir pelikan tarafından saldırıya uğrarsa yaşadığı olumsuzluklardan sonra çabuk kendine geleceğine, yapılan bir tartışmanın uzun sürmeyeceğine, hastalık varsa geçici olduğuna, iftiranın çok geçmeden açığa kavuşacağına işaret eder.

Rüya sahibi pelikan sürüsü tarafından saldırıya uğramış ise aksiliklerin arka arkaya geleceğine, kişinin kendisini toplamasının uzun süreceğine, tartışmanın şiddetinin artmasına, hastalığın uzun sürmesine, iftiralardan dolayı uzun süre sıkıntı çekmesi şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz