Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Tayin Olmak Görmek

Rüyada Tayin Olmak Görmek

Rüyada Tayin Olmak Görmek

Elindeki mesleği güzel bir şekilde icra edeceğine ve şuanda çalışıyor olduğu yerden hiç bir zaman çıkmayacağına işinde tutunacağına delalet eder. Kendisini iş arkadaşlarına ve patronuna sevdireceğine hayatı boyunca da hiç işsizlik çekmeden yaşayacağına delalet eder. Hayatı boyunca bir daha iş aramak zorunda kalmayacağına, işinden atılmayacağına ya da çıkmayacağına haber verir. Bazı yorumculara göre de kısa süreli olarak yaşanacak olan sıkıntıların e üzüntülerin geleceğine kişinin borçlanacağına delalet eder.

Rüyada Tayin Çıkması

Kişinin hayatında yapmaması gereken hatalar yapacağına yorulur. Aynı zamanda beklemediği bir şekilde tepki göreceğine ve yaptığı hatayı sonradan anlayarak pişmanlık duyacağına delalet eder. Kişinin nefsine hakim olamayacağına ve hayatında olumsuzlukların boy göstereceğine yorulur. Allah katında da hayra çıkmayan ve şerre sebep olan bir işe bulaşacak ve insanları kötülüğe zorlayacak, büyük günahlar işleyecek haksızlık ederek masum insanların hakkını sömürecektir.

Rüyada Memur Olarak Atandığını Görmek 

Kişinin hayatında sorunların ve sıkıntıların yaşanacağına, zor günler geçireceğine ve yorulacağına delalet eder. Bir süre sabretmesi gerekecek olan ve sorunlarla baş etmesi gerekecek olan bir hayat haline gelecektir yaşamı. Ancak memur olarak atandığı için maddi olarak ve işşizlikle ilgili sorun yaşamayacak, düzenli bir para akışı olacaktır hayatında. Ancak sorunları ve dertleri var olacak manevi olarak yıpranmasına sebep olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz