Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kırık / Kırmak Görmek

Rüyada Kırık / Kırmak Görmek

Rüyada Kırık / Kırmak Görmek

Rüyada cam kırılması görmek ile ilgili farklı yorumlar vardır. Çok açık olmayan rüya tabirlerinde mutlaka rüyada görülen başka bir olay, insan, sayı, renk ya da bir ipucu varsa bunların da göz önünde bulundurulması gerekir. Aksi taktirde rüya yorumları yanlış olabilir. Kişi rüyasında gördüğü cam kırılması ile kendi karakterini tanıyacak ve çok kırılgan olan hassas olan yönlerini keşfedecek olabilir. Hüzünlü ve karamsar bir kimse olduğuna delalet eder.

Sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirecek bunun etkisi ile de hem kendisi sıkılıp psikolojik yıpranmalar yaşayacak hem de etrafındaki insanlara zarar vererek onları da üzecektir.

Rüyada Cam Kırmak Görmek

Rüyada kendisi cam bir eşyayı, mutfak malzemesi ya da bir vazoyu kırdı ise bu hayatında çok önemli olacak olan bir dönemeçle karşılaşacağına, ardından da hayatını değiştirecek kararlar alarak çok farklı bir yaşama adım atacağına delalet eder. Kendi elleri ile hayatını değiştirecek ve bu durumdan da oldukça memnun olup mutluluktan havalara uçacaktır.

Rüyada Ayna Kırılması Görmek 

Genellikle olumsuzluklara, uğursuzluk ve kötü haberlere delalet eder. Yakın zamanda bir kadının ölümünün geleceğine, bunun kişinin karısı olabileceğine haber verir. Hane içerisinde üzücü zamanlar geçirmeye ve dayanması çok zor acılarla mücadele etmek zorunda kalınacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz