Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kısmet Görmek

Rüyada Kısmet Görmek

Rüyada Kısmet Görmek

İşinde karşısına devamlı fırsatların çıkacağına, başına gelecek olan olumlu gelişmeleri değerlendirerek bol kazanç elde edeceğine, mesleğini sürekli yükselteceğine adım adım yükselerek adını meslektaşları arasında duyuracağına haber verir. Hayırlı işlere girerek başarılı olacağına ve etrafı tarafından da takdir görerek hem kişiliği hem de işteki başarısı ile örnek olacağına yorulur. Azimli ve istekli bir şekilde çalışmaya devam ederek kendisine temiz bir gelecek çizecektir. Uzun yıllar emek ederek çalışmalarını ilerletip en sonunda da çabalarının meyvesini toplayacak ardından da karşılığını başarı, mutluluk ve bol kazançla alacaktır. Lüks ve konfor içinde yaşayabileceği bir hayat kurarak kendisi için yaşam kalitesini arttıracaktır.

Rüyada Kendi Kısmetinin Açıldığını Görmek

Bu tam tersine hayırsızlığa alamet eder. başına gelecek olan şanssızlık ve uğursuzluklara, beklemediği bir anda karşısına çıkacak olan olumsuz olaylara ve işinde yaşadığı şanssızlıklarla kazancının azalıp, derdinin artacağına, umudunun ve mutluluğunun azalacağına delalet eder. Şanssızlıklarla aile içindeki ve sosyal çevresindeki huzuru  da kaçacak, mutsuz olacak, neşesi kaçacaktır.

Rüyada Kısmetinin Kapandığını Görmek

Başına maddi ve manevi büyük sorunlar açılacağına, başından kaynar sular akacak kadar dert edineceği ve canını sıkacak olayların içine düşeceğine işarettir. Kendisini toplaması biraz zaman alacak fakat yine de kendisine en uygun çıkış yolunu bulacaktır.

Rüyada Kısmet Çıkması

Düzenli ve rayında giden hayatında iyi ya da kötü farklılıklar olacağına, düzeninin bozulacağına ve mutluluğunun huzurunun kaçacağına haber verir. Kendisini içine girdiği hayata alıştırması ve odaklaması zor olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz