Rüyada Koltuk Altı Görmek

Rüyada Koltuk Altı Görmek

İş hayatında meydana gelecek olan gelişmelerin ve işlerde başarının habercisidir. Yenilikler yapmak isteyen kişinin en sonunda dilediği yenilikleri yapacağına ve taşınmak, yeni bir iş elde etmek ya da hayatında yeni güzel olaylara gireceğine haber verir. Hasret kalınmış olan bir aşka en sonunda kavuşmaya ve yelkenler açmaya, aşk hayatında mutluluğu yakalamaya delalet eder. Kimi yorumculara göre de kişinin hayatında meydana gelecek olan kötülüklere haber verir ve hayatındaki bazı hataları düzeltmesi gerektiğine delalet eder. Başından geçecek olan kötü olaylar nedeni ile akrabalarla kötü olmaya delalet eder.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek

Kişinin gördüğü kıllar koyu siyah ise hayatında sağlık problemlerinin sıklaşacağına ve bu nedenle de kötü zamanlar geçireceğine yorulur. Hayra yoranlara göre de aşk hayatında yeni yelkenlere yol açacak ve iyi gelişmelerin içerisine girecektir.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Kesmek

Zengin olanın daha da zengin olacağına, fakir olanın ise borçlarını kapatıp giderek daha da zenginleşeceğine, çalışmasının emeğini en sonunda alacağına delalet eder. Mutlu ve konfor içerisinde bir hayatın geleceğine haber verir.

Rüyada Uzun  Koltuk Altı Kılı Görmek

Kılın uzun olması ömrün uzayacağına ve sağlıklı bir şekilde hayatını sürdüreceğine delalet eder. Kısa ise ömrünün kısalığına yorulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz