Rüyada Komutan Görmek

Rüyada Komutan Görmek

Kişinin hayatında bir değişim olacaktır ve kişi öyle bir saygınlık kazanacaktır ki bunu yolda yürürken bile fark edecektir. Hem kendisinin hem de ailesinin toplumdaki saygınlığı, itibarı artacaktır. Kişi bu duruma yaptığı işle gelecektir ve öyle bir iş yapacaktır ki bu iş ile ve orjinal görüşü, başarısı onu yükseklere çıkaracak en sonunda büyük bir insan yapacak toplumdaki duruşunu değiştirecektir.

Rüyada Asker Görmek 

Güç sahibi olacağına ve işinin güzel giderek terfi alıp yükseleceğine delalet eder.  Güven ve huzur içinde yaşayacağının yorumu da yapılır.

Rüyada Komutan Olduğunu Görmek 

Rüya yaşam şartları iyi olanlar için iyi kötü olanlar içinse kötüdür. Yani rüyayı gören kişinin durumu iyiyse ve zenginse kişi daha da zenginleşecek, fakat durumu kötü ve fakirse de daha da fakir olacak ve para kaybedecektir.

Rüyada General Görmek

İşinde başarı kazanacağına ve işte yükselmeye delalet eder. Aynı zamanda kişinin ticaretle uğraşması ve bol paralar kazanmasının da habercisi olacaktır. Bu şekilde daha çok para kazanacağına ve manevi huzuru da elde edeceğine delalet eder. En sonunda rahat ve konforlu bir hayat süreceğininin, işlerinin yolunda ve mutlu bir hayatının olacağının habercisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz