Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Kişinin hayatında var olan özel bir kimse var ise artık evlilik adımlarından birini atacaklarına yok ise de en kısa sürede karşısına çok seveceği, bağlanacağı ve birlikte yuva kurmak isteyeceği bir kimsenin geleceğine delalet eder. Yuva kurmaya, aile kurmaya ve mutlu bir adım atmaya işarettir. Sıklıkla mutlu ve sağlıklı yaşam, aileye düşkün olan, sorumluluk sahibi bir kimse olacağına yorulur. Sevdiklerine çok değer vereceğine ve aile kurarak çocuk sahibi olmaya, hayırlı evlatlar yetiştirmeye de haber verir.

Rüyada Kuş Yuvası Bozmak 

Kişinin başına gelecek olan uğursuzlukların ve şanssızlıkların olacağına, mutlu olan bir ailenin mutluluğunun baltalanacağına ve hüzünlü, can sıkıcı zamanlar yaşanacağına delalet eder. Ailede yaşanacak olan sorunlar ve dert tasaya sebep olacak olan tatsızlıklar yaşanacak, üzücü ve aile bağlarını zedeleyecek kimi kavgalar olacaktır. Dışarıdan nazara gelecek olan çok mutlu bir aileye de yorulur.

Rüyada Kuş Yuvasında Yumurta Görmek 

Ailenin başına gelecek olan şans ve fırsatların bol olacağına işaret eder. Kişinin sevdiklerinin yaptığı bazı şeyler ile gururlanacağına, kendisi ve evlatları, eşi ile mutluluğunu besleyeceğine işaret eder. Aileye gelecek olan hayırlı haberler ile hep birlikte kutlama yapmaya, beraber ailenin bağlarını geliştirmeye, artık eski neşesinden daha fazla bir neşeye sahip olmaya delalet eder.

Ailede çocuk yok ise çocuk sahibi olmaya ve ailecek şansının yaver gideceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz