Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Manto Görmek

Rüyada Manto Görmek

Rüyada Manto Görmek

Hayatta yapacağı önemli bir değişimin habercisidir. Yeni bir yere gitmeye, yerleşmeye delalet eder. İş yeri açmaya ve farklı bir şehre, semte, ülkeye gitmeye ya da seyahat için gittiği bir yerde kalmaya oraya yerleşmeye habercidir. Bazı rüya yorumcularına göre de manto giymek sıkıntı, dert ve kederin geleceğine temiz bir manto da mutlulukların ve huzurun geleceğine yorulur.

Manto temiz ve canlı renklerle ise bu durum sevinç, mutluluk, geleceğin güzelliğine delalet ederken kirli ve soluk bir manto da sıkıntıların, üzüntü ve kederin başından eksik olmayacağına yorulur.

Rüyada Manto Giyinmek 

Bir zamanlar uğraşarak emek ettiği bir işin üzerinden uzun zaman geçince kişinin bunu unuttuğuna fakat hiç beklenmedik bir anda olumlu dönüş alarak hayalini kurduğu işe yeniden bağlanacağına delalet eder. Bu şekilde bir sürpriz yaşayacak ve sevinç gözyaşları dökecektir.

Rüyada Manto Almak Görmek 

Maddi sorunların sona ereceğine, bununla beraber psikolojik bir rahatlığa da girilerek kişinin en sonunda mutlu olacağına delalet eder. Kazancı artacak ve daha kolay bir hayata girerek konforlu, bol kazançlı ve mutlu olacaktır.

Rüyada Manto Kaybetmek 

Genel olarak uğursuzluk ve şanssızlığın habercisidir. Kişinin borçlanacağına ve maddi hasara uğrayarak sorunlar çekeceğine, can sıkıcı olayların içine girerek kazancında düşüklük yaşayacağına delalet eder. Sorunları ve üzüntüleri artacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz