Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Miraç Görmek

Rüyada Miraç Görmek

Rüyada Miraç Görmek

Rüyada Allah’la ilgili görülen rüyalar Allah’a sığınmaya ve günahlardan arınmaya delalet eder. Yani kişinin genel olarak Allah yoluna gireceğinin habercisidir. Miraç ettiğini görmek de ibadetine ulaşmaya, ibadeti yerinde bir kimse olacağına haber verir. Hayatında yapmış olduğu hataların en sonunda farkına varacağına ve pişmanlık duyarak Allah’tan yardım dileneceğine, tövbe ederek sığınacağına haber verir. Aynı zamanda hakkını yemiş olduğu kimselerden de helallik alarak özür dileyeceğine haber verir.

Çok istediği ve olmasını dilediği bir olayın gerçekleşeceğine, ödül alacağına ve gönlünden sevdiği kimselerin de iyiliklerle dolarak mutluluklarının artacağına haber verir. Özellikle rüyasında miraç ettiğini gören kişi fatiha suresini okumalı ve işlediği günahlar varsa ve ahını aldığı kimseler varsa onu düşünerek tövbe etmeli, o kişilerden özür dilemelidir.

Rüyada Miraç Gecesi Görmek 

Gönülden istediği ve olması için dualar ettiği bir şeyin gerçekleşeceğine ve sevinçten havalara uçarak çok mutlu olacağına, sevinç gözyaşları dökerek Allah’a şükredeceğine haber verir. İşlediği günahlardan ve ahını aldığı kimselerden de tövbeye gelerek mutlu olacağına, günahlarından arınarak temize çıkacağına delalet eder.  Sağlıksızsa sağlığının düzeleceğine, fakirse ve borç içerisinde ise de borçlarını ödeyerek en sonunda huzur ve konfor içerisinde yaşayacağına haber verir. Mutluluğunu paylaşması ile de hem kendi çevresini hem ailesini hem de tanımadığı kimseleri mutlu edecek, kendisi için hayırlı bir hayat kuracaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz