Rüyada Musluk Görmek

Rüyada Musluk Görmek

Hayatı ile ilgili yolunda olmayan her şeyin düzeleceğine ve rüya sahibinin kendisinin de değişeceğine delalet eder. Sağlığı ile ilgili olan dertleri ve can sıkıntısı yaratan her türlü sorunu son bulacak, sağlığına kavuşarak daha huzurlu bir hale gelecektir. Aynı zamanda da kişinin maddi kazancının artacağına eskisinden daha konforlu bir yaşama adım atarak borçlarından kurtulacağına haber verir. Kişinin bol para kazanıp değerli eşyalar alacağına ve hayatında da yenilikler yapacağına delalet eder. Kişi etrafındakilere daima iyi davranacak ve onlara yardımcı olmaya çalışacaktır. Hem maddi hem de manevi olarak kimseden yardımını esirgemeyecek ve ailesine de çok bağlı bir kimse olacaktır.

Rüyada Musluk Tamir Etmek 

Kendisine gelecek daha hayırlı bir iş fırsatını kaçırmayacağına ve bunun için de elinde var olan işinden vazgeçerek sermaye yatıracağına delalet eder. Yeni aldığı işinde daha başarılı olacak daha hayırlı sonuçlar elde edecek ve bol paralar kazanacaktır. Allah katında da hayra yorulacaktır.

Rüyada Musluk Bozulması 

Aile içerisinde yaşanacak olan olumsuzlukların ve tatsızlıkların habercisidir. Ailevi problemler yaşayarak can sıkıcı bir hal alacağına ve kavgaların yaşanıp herkesin bu durumdan olumsuz etkileneceğine delalet eder. Aile içi huzursuzluğun sağlık sorunlarına neden olacağı yorumu da yapılır.

Rüyada Musluk Patlaması 

Hayatta elde edeceği çok büyük bir kısmetin ve bereketin geleceğine haber verir. Kişinin elinde bol para olacak bol bol sevinç yaşatan insanlar olacaktır ve bereketli bir geleceğe girecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz