Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Müşteri Görmek

Rüyada Müşteri Görmek

Rüyada Müşteri Görmek

Rüyada müşteri görmek, rüyayı gören kişinin işinde yaşayacağı aksilikler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin kötü gitmesine ve kazancının azalmasına işaret eder. Rüya sahibinin yokluk çekmesine ve borca girmesine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada müşteri görmek, rüya sahibinin gereksiz yere çok para harcadığına ve elindekilerin kıymetini bilmediğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin itibar kaybetmesine ve bu yüzden ailesi ile arasının açılmasına işaret eder.

Rüyada Müşteri Olduğunu Görmek

Rüyada müşteri olmak, rüyayı gören kişinin hayatını yeniden düzene koyacağına ve yeni kararlar alacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin iyiye gitmesine ve kazancının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin elinin bollaşmasına ve istediği her şeye sahip olacağı bir döneme girmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi ile birlikte mutlu bir hayatı olduğuna ve eşi ile münasebetlerinin artmasına işaret eder.

Rüyada Müşteri Olup Alışveriş Yaptığını Görmek

Rüyasında müşteri olduğunu ve alışveriş yaptığını gören kişinin eline geçecek bir miktar paraya işaret eder. Rüya sahibinin işinde başarılı olmasına ve bu nedenle terfi almasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde rahat bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada müşteri olup alışveriş yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin kendini düşünen ve çevresindekilere değer vermeyen bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin elindekilerin kıymetini bilmeyen biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Müşteriye Bir Şey Sattığını Görmek

Rüyasında müşteriye bir şey sattığını gören kişinin hayatının alt üst olacağına ve kötü günler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin kötüye gitmesine ve zarara uğramasına işaret eder. Rüya sahibinin kazancının azalması ve borç almak zorunda kalması şeklinde de yorumlanır.

Rüya sahibinin geçim sıkıtısı çekeceğine ve başkalarından yardım dileneceğine işaret eder. Rüya sahibinin itibarının azalacağına ve alay konusu olacağına işaret eder.

Rüyada Müşteri ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyasında müşteri ile kavga ettiğini gören kişinin alacağı güzel bir habere işaret eder. Rüya sahibinin mutluluk gözyaşı dökeceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yakın bir dostu ile uzun bir yolculuğa çıkmasına ve yolculuk sonunda hayırlı bir kısmet ile tanışmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin şansının açık olduğuna ve istediği her şeye kavuşmasına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise, rüya sahibinin bir dostuna iftira atacağına ve aralarının açılacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin pişmanlık duyacağına fakat geri dönülmeyecek bir hata yaptığına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz