Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Olimpiyat Görmek

Rüyada Olimpiyat Görmek

Rüyada Olimpiyat Görmek

Böyle bir durumda rüyanızı iyice düşünerek yaşanmış başka bir olay görüp görmediğinizi sorgulanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu rüyanın yorumu kısadır ve net değildir. Bu kişinin yaşayışına, hayatına göre değişir. Özellikle rüyada görülen sayı, renk, ya da tanıdık bir kimse var ise bunun da mutlaka rüyanın yorumunda kullanılması gerekir. Ancak bu şekilde doğru ve gerçek bir yoruma ulaşabilirsiniz. Rüyada kişi gün içerisinde yaşadığı bir olayı ya da bir şeyi gördü ise bu da anlamsızdır ve kişinin etkisinde kalması nedeni ile gördüğü bir rüyadır. Yani bu rüyanın yorumuna gerek yoktur, anlamsızdır.

Rüyada olimpiyat görmek hayatında bir telaşe olacağına ama bu durumda çok güçlü olarak bu zorlu zamnları ucuz atlatacağına, bu kadar koşturmacanın sonunda başarıyı elde edeceğine ve etrafındakilerin tebriklerini alacağına, hem mutlu hem de bol başarılı bir mesleğe atılarak zenginlik içinde yaşayacağına delalet eder. Kolay olmayan bu süreçten alnının akıyla çıkacağına ve dertlerinden genel olarak güçlenerek çıkacağına, aynı hatayı tekrarlamayacağına işaret eder.

Rüyada Koşmak Görmek 

Hayatında aşayacağı önemsiz bir sağlık sorunu olacağına ve bunu kısa sürede atlatacağına delalet eder. Bu esnada biraz yatacak ve dinlenecektir. Ama bu süreç neredeyse ihtiyacı olan bir şeymiş gibi gelecek ve kişi hastalıkta aksine dinlenecek ve kendisini iyi hissedecektir. Sağlığına kavuştuğunda da başarılı ve mutlu bir hayat sürerek hayalini kurduğu yaşama kavuşacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz