Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneyi görmek rüya sahibinin yakın zamanda müjdeli bir haber alacağına ve bu haberden büyük bir mutluluk duyacağına yorulur. Bazı tabircilere göreyse rüyada ölmüş annenin görülmesi, hayırlı işlere yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi bekarsa, yakın zamanda yuva kuracağı kişiyle tanışacağına eğer evliyse de kısa zaman içinde evlat sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Ölmüş Annesini Hasta Görmek

Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek pek hayırlı ve olumlu gelişmelere yorulmaz. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, büyük bir borç batağına düşeceğine ve maddi imkansızlıklardan hane içinde tartışmaların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Anneyi Öptüğünü Görmek

Rüyada ölmüş annesini öptüğünü görmek rüyayı gören kişinin, annesi için hayır yapması gerektiğine yorulur. Yapılacak hayrın, fakir doyurmanın büyük bir sevap olacağına ve ölmüş annesinin hayrına olacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Annesiyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada ölmüş anneyle konuştuğunu görmek rüya sahibinin, önemli bir işe girişeceğine ve bu iş için saygı duyduğu yakınındaki dostundan fikir alacağına yorulur. Girişeceği işlerde başarı elde edeceğine, işlerini büyüteceğine ve büyük paralar kazanacağına delalet eder.

Rüya sahibinin aynı zamanda çevresinden saygınlık kazanacağına, etrafındaki herkese yardım eden hayırsever biri olacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Ölmüş Anneyi Gülerken Görmek

Rüyada ölmüş annesini güler vaziyette görmek, tez zamanda alınacak müjdeli habere işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı haber sayesinde, hane içinde mutluluğun daim olacağına ve tüm maddi-manevi sıkıntılarından arınacağına yorulur. Uzun zamandır çekilen dertlerin, sıkıntıların son bulacağına ve aile içinde daimi mutluluk, bolluk, bereketlik olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Annesini Sırtında Taşıdığını Görmek

Rüyada ölmüş annesini sırtında taşıdığını görmek; rüya sahibinin senelerdir dostu bildiği ve elinden gelen her türlü yardımı yaptığı dostundan kazık yiyeceğine, hainlik göreceğine yorulur. Dostu bildiği kişinin gerçek maskesinin düşeceğine, olayları farkedeceğine ama farketmesinin geç olacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz