Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Pazarlık Görmek

Rüyada Pazarlık Görmek

Rüyada Pazarlık Görmek

Rüyada pazarlık görmek, rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntılı günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüyada pazarlık görmek rüya sahibi için hayırlı değildir. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir masraf çıkacağına ve bu nedenle de ailece zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin işlerinin kötüye gideceğine, maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına, işinden ayrılmak zorunda kalacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin gelirinin artmasına ve bu artan gelir sayesinde hayatını yeniden şekillendireceğine işaret eder.

Rüyada Pazarlık Yaptığını Görmek

Rüyasında biriyle pazarlık yaptığını gören kimsenin almayı düşündüğü bir mülk olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin gelirinin artmasına ve yatırım yapmak için araştırma yapması şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişinin işini büyütmesine, kazancında artış sağlamasına işaret eder.

Rüyasında pazarlık yaptığını gören kişinin mal varlığının artacağına, bolluk ve bereket içinde istediği yaşamı süreceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibi bekar ise hayat arkadaşıyla tanışacağı varlıklı bir ortama girmesine, evli ise eşiyle muhabbetinin artacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pazarlık Yapan İnsanlar Görmek

Rüyasında başkalarının pazarlık yaptığına şahit olan kimsenin kıskanç biri olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin etrafındaki insanları kıskandığı, onlara özendiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin zenginliğe, varlıklı olmaya özendiği, onlar gibi olmak istediğine işaret eder.

Rüya sahibi rüyasında pazarlık yapan insanları tanıyorsa yakınından birine karşı duyacağı kıskançlığın ortaya çıkacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ona ulaşmak, onun gibi olabilmek için çaba göstereceği fakat istediği sonuca ulaşamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pazarlık Yaparken Tartışmak ya da Kavga Etmek

Rüyasında pazarlık yaptığı sırada tartışma çıkaran ya da şiddetli kavga ettiğini gören kimsenin özgüven eksikliği yaşadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çevresini kıskandığına ve onlar gibi olmaya çalışırken kendi kimliğini kaybettiğine işaret eder. Rüya sahibi etrafıyla ilgili olduğu için kendi hayatını düzene koyamamasına işaret eder.

Rüyada Kurban Pazarlığı Yaptığını Görmek

Ryada kurban pazarlığı yaptığını görmek, rüya sahibine kötü şans getirir. Rüyayı gören kişinin üst üste yaşayacağı aksiliklerle kendini toparlamakta zorluk çekeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin kötüye gideceğine, maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin ailesinden biri ile ya da sevdiği bir dostuyla bir anlaşmazlık yaşayacağına ve bu nedenle ayrılık olacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada kurbanlık için pazarlık yapmak, rüya sahibinin yeni bir işe girişeceği ve başarılı olacağı şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz