Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Priz Görmek

Rüyada Priz Görmek

Rüyada Priz Görmek

Rüyada priz görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında elde edeceği başarılar şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin aile büyükleri tarafından övgü dolu sözler işiteceğine ya da iş yerinde terfi alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin büyüyeceğine ve kazancının artacağına işaret eder.

Ayrıca rüya sahibinin hanesindeki rızkın artacağına, ailesi ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçireceklerine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada priz görmek, rüyayı gören kişi için bazı sağlık sorunları ile karşılaşacağına fakat hızla şifa bulacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Üçlü Priz Görmek

Rüyasında üçlü priz gören kişinin mal varlığında artış yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılmasıyla beraber kazancının artacağına ya da iş değiştirip daha yüksek maaşlı bir işe gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir aile büyüğünden kalacak olan miras ya da beklemediği bir yerden gelecek olan maddi destek şeklinde de tabir edilir.

Bazı yorumculara göre ise rüyada birden fazla priz görmek, rüya sahibinin yakın zamanda kendisinin ya da bir yakının hastalık veya ölüm haberini alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Prize Fiş Taktığını Görmek

Rüyasında prize fiş taktığını gören kişinin yeni bir işe girişirken göreceği destek şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği bir yerden gelecek olan maddi ve manevi yardıma işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin ailesiyle keyifli günler geçireceği bir döneme gireceklerine, hanesinde yaşanacak tatlı bir telaşa işaret eder.

Rüyada Prizden Ateş Çıktığını Görmek

Rüyasında prizden ateş çıktığını gören kişinin alacağı kötü bir haber şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir yakınından gelecek olan hastalık ya da ölüm haberine işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir dostuyla ya da ailesinden biri ile bir tartışma yaşayacağı ve uzun sürecek küslük ortamı oluşacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada prizden ateş çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin hanesinde yaşanacak bir telaşa ya da aniden çıkılacak uzun bir yolculuğa işaret eder.

Rüyada Prizin Yandığını Görmek

Rüyasında prizin yandığını gören kişinin iş hayatında yaşayacağı olumsuz gelişmeler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin yeni girişeceği bir işten kar sağlayamamasına ve hayal kırıklığı yaşamasına işaret eder. Rüya sahibinin kazancının azalmasına ve bu nedenle ailesiyle sorunlar yaşamasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin toplum tarafında sahip olduğu itibarını kaybetmesi ve bazı kendini bilmez kişilerce alay konusu olması şeklinde de yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz