Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Rehine Görmek

Rüyada Rehine Görmek

Rüyada Rehine Görmek

Yaptığı işlerde sorunlar yaşayacağına ve bir süre boyunca gayrimenkule yatırım, ticarete atılma gibi işlere girişmemesi gerektiğine yorulur. Kendisine daha güvenli davranması gerekirken hatalarını ön plana çıkarmaması ve daha dikkatli harcamalar yapmalı, imzasını atacağı yerlere bu sıralar daha da dikkat etmelidir. Etrafındaki en güvenilir dostlarından yardım alması tavsiye edilir. Çok para harcayarak kendini ya da mal varlığını riske atacağına bu nedenle de hem maddi hem de manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine delalet eder.

Rüyada Rehin Alınmak 

Kendisine düşman olan ve onu devamlı kötü yola çekmek isteyen kimselerin olduğuna, bu kimselerin de küçük bir hatada üzerine atlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yapacağı bir dikkatsizlikle en sonunda düşmanlarının eline koz geçecek ve kötüye sürüklemeye çalışacaklarına, kötü günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada Rehin Almak 

Kişinin karakter yapısı nedeni ile sert ve baskıcı tavırlarının , toplum kurallarının bir yerden sonra sevdiklerini sıkmaya başlayacağına, ailesini elinden kaçıracağına, sevdiklerini elinden kaçıracağına ve en sonunda bu tavırları ile kötü bir hayatın içerisinde kalmaya mahkum olacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz