Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Rimel Görmek

Rüyada Rimel Görmek

Rüyada Rimel Görmek

Rüyada rimel görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde bulunan ikiyüzlü, güvenilir olmayan ve kazanç sağlamak uğruna hiç düşünmeden insanlara zarar verebilecek olan bir kimseye işaret eder. Bu kişi etrafındakilere zarar vermek ve kendi çıkarları doğrultusunda onları kullanmak amacıyla yaptığı kötülükleri kimseden esirgemeyecektir.

Rüya sahibinin bu kişi ile yakın bir zaman içerisinde iletişime geçeceğini ve uzun süre boyunca bu kişiden zarar göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu uzun süre boyunca büyük sıkıntılar çekeceğini lakin en sonunda yakasını bu kişiden kurtaracağı anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada rimel görmek; rüyayı gören kişinin sosyal hayatının daha iyi yönde ilerleyip, gönül ilişkilerinin daha iyi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin sosyal hayatının iyi gitmesiyle beraber bu durumun iş hayatına da yansıyacağını, bulunduğu işte büyük bir projeye öncelik ederek hep düşlediği o şöhret ve başarıya ulaşacağına ve bu şöhret ve başarıyla beraber maddi kazancını arttıracağına işaret eder.

Rüyada Rimel Sürdüğünü Görmek

Rüyada rimel sürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde ortaklık kurduğu kişilerden kötülük göreceğine ve bu kötü kimseler tarafından rüya sahibinin çok sıkıntı ve dert çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu kimseler tarafından oyuna gelerek onların ağından kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada Rimel Aldığını Görmek

Rüyada rimel aldığını görmek, rüyayı gören kişinin kazanç sağlamak umuduyla girdiği bir işin hatalı olduğunu fark etmeyip başına ne bela geleceğini umursamayıp hala bu işi sürdürmekte çaba harcadığına yorulur. Rüya sahibinin bu işten uzak durmazsa yakın zaman içerisinde çok büyük bir tehlike içerisine gireceğini ve uzun süre bu tehlike içinde kalacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz