Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Talih Oyunları Görmek

Rüyada Talih Oyunları Görmek

Rüyada Talih Oyunları Görmek

Evlenmemiş ya da evlilik hayali kuran biri var ise yakın zamanda evleneceğine ve maddi yönden de ailenin desteğini alacağına delalet eder. Etrafında var olan bazı kimselerinde destek vermesi ile çok mutlu olacağına, aynı zamanda fırsatlarının da bol olacağına işarettir. Kişinin maddi yönden bir risk alacağına ve bu sebepten de kısa bir süre gergin ve stresli bir dönem geçireceğine, fakat bu zamanı atlatarak kendisini açığa çıkaracağına, gönül ferahlığına ereceğine haber verir. Bir süre başına dert olan kararları olsa da sonunda hepsi iyiye çıkacak, hayra alamet olacak olan olaylar yaşanacaktır.

Rüyada Şans Oyunu Oynamak

Fazla hayalperest olan bir kişinin kendi geleceği ile ilgili e yaşam şekli ile ilgili kurduğu hayallerinin suya düşeceğine, beklemediği bir şekilde olur dediklerinin olmayacağına ve bu sebepten de hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Çalışıyor olduğu işini değiştiren ya da yaşadığı yeri değiştiren ve bunu hayatında dönüm noktası olacağını düşünerek yapan bir kimsenin hayal kırıklığına uğrayacağına, beklemedik bir anda gerçekleri anlayacağına ve planlarının gerçekleşmeyeceğine yorulur.

Rüyada Şans Oyunu Kazandığını Görmek

Maddi açıdan iyiye gideceğine ve kazancının artacağına, bununla eş zamanlı olarak da etrafında dolaşan insanların artarak rahatsızlık vermeye başlayacaklarına işaret eder. Kimin iyi kimin kötü niyetli olduğuna karar vermek zorunda kalacak olan rüya sahibinin seçimlerini iyi yapması gerekecektir. Etrafına karşı kendisine güvenli ve güçlü davranması gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz