Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hayret Ettiğini Görmek

Rüyada Hayret Ettiğini Görmek

Rüyada Hayret Ettiğini Görmek

Rüyada hayret ettiğini görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatına gerektiği özeni, önemi ve emeği göstermediğine işaret eder. Rüya sahibinin giriştiği tüm işlerde, önüne çıkan tüm sorunlarda başarısızlığa uğrayacağına delalet eder. Kişinin iş performansı ve veriminin düşüp hep hayalini kurduğu terfiyi alamayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin ümit ettiği gelire ulaşamayıp borç batağına sürükleneceği rivayet edilir.

Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı olumsuz olayların sosyal hayatını da olumsuz olarak etkileyeceğine yorulur. Kişinin sosyal hayatında karşılaşacağı dert, sıkıntı ve problemlerden ötürü yakın çevresindeki eş, dost ve akrabaları ile aralarındaki ilişkinin zayıflayacağı anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada hayret ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin elindeki mal varlığını tabiri yerindeyse har vurup harman savunduğuna işaret eder. Rüya sahibinin tasarruf ve birikim yapmayıp maddi olarak büyük bir kayıp yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Şaşırdığını Görmek

Rüyada şaşırdığını görmek, rüyayı gören kişinin dünyevi zevklere daha fazla önem vereceğine işaret eder. Rüyasında şaşırdığını gören rüya sahibinin Allah yolundan ayrılıp ahlak konusunda yoksun bir insan olacağına delalet eder. Kişinin yakın çevresindeki eş, dost, arkadaş ve akrabalarına kötü şeyler yaparak onlara büyük zararlar vereceği anlamına gelir . Rüya sahibinin gözünün paradan başka hiçbir şey görmeyeceğine ve bu durumdan ötürü yakın çevresindeki insanlara gerektiği değeri, saygıyı ve önemi göstermeyeceği rivayet edilir.

Rüyada Afalladığını Görmek

Rüyada afalladığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresi ve sosyal hayatındaki insanlarla uzunca bir süre aralarının limoni olacağına işaret eder. Rüyasında afalladığını gören rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde çevresindeki insanlarla kötü olmasından hoşnut olmayıp bu duruma bir çözüm arayacağına delalet eder. Bu çözüm arama sürecinde rüya sahibine yardım edecek kendisinden başka kimse olmayacağı anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada afalladığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde iş hayatıyla ilgili hayırlı ve güzel bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu haber ile birlikte bütün hayatının daha da güzelleşeceği ve daha mutlu bir yaşam süreceği rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz