Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Tehdit Etmek Görmek

Rüyada Tehdit Etmek Görmek

Rüyada Tehdit Etmek Görmek

Rüyada tehdit etmek görmek; rüyayı gören kişinin yakın çevresindekilerin mutsuzluklarından mutlu olup, kötü kalpli güvenilir biri olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde kendini beğenmişliği ve bencilliğiyle beraber başka kimselerin kazançlarına kötü ve gizli yollardan el koymaya çalışacağını, onlara fark ettirmeden zarar vereceğine delalet eder.

Rüya sahibinin dini açıdan da büyük günahlar işleyeceğini, İslam kurallarına uymayan davranışlar göstereceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada tehdit etmek görmek, rüyayı gören kişinin uzun uğraş ve fedakarlıkları sonucunda bir mücadeleyi kazanacağını, iş hayatında başarılı adımlar atıp yüksek bir mevkiye geleceğini, elde ettiği kazancını arttırıp huzurlu ve mutlu bir yaşama kavuşacağına yorulur.

Rüyada Tehdit Edildiğini Görmek

Rüyada tehdit edildiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatında dertli, sıkıntılı ve zorlu bir döneme gireceğini, yakın çevresindeki kimseler tarafından rüya sahibinin çekilemediğine ve onlar tarafından rüya sahibinin göreceği kötülüğe ve zarara işaret eder. Rüya sahibinin bu zorlu dönemde başına gelen kötü olaylarla beraber moralinin bozulup iş ve sosyal hayatının çekilemez olacağına, rüya sahibinin huzurunun kaçıp yerini mutsuzluğun ve kötülüğün alacağına delalet eder.

Rüyada Birini Tehdit Ettiğini Görmek

Rüyada birini tehdit ettiğini görmek; rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde temas kuracağı yabancı birisiyle hem iş hem de sosyal hayatında büyük bir problem ile karşı karşıya kalacağına, rüya sahibinin bu yabancı kimseden yakasını kurtaramayıp onun yüzünden zarar göreceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işlerin ters gidip huzurunun kaçacağına ve bu kişiden duyulan rahatsızlığa delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle sosyal hayatının da bu durumdan kötü etkilenip yakın çevresiyle olan ilişkisinin zayıflayacağına, huzur ve mutluluğun yerini dert ve sıkıntıların alacağına, bu sorunlar yüzünden aile içi tartışmaların başlayacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz