Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hap Görmek

Rüyada Hap Görmek

Rüyada Hap Görmek

Rüyada hap görmek; rüyayı gören kişinin başını ağrıtıp moralini bozacak, ağız tadının kaçıp, enerjisinin düşmesine sebep olacak bir problemin ortaya çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda zorluklarla karşılaşacağına ve bu zorluklar sonucunda borca düşüp maddi olarak darda kalacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı geçici üzüntü ve sıkıntılar sonucunda hayatının iyi yönde değişip farklı bakış açıları kazanacağına yorumlanır. Bir başka rivayete göre de rüya sahibinin bütün inceliklerine, düşünceli davranışlarına ve yapmış olduğu büyük fedakarlıklara rağmen bazı kötü ve hayırsız kişiler tarafından göreceği nankörlükten dolayı çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Hap İçtiğini Görmek

Rüyada hap içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı hayal kırıklıklarına ve başına gelecek kötü olaylara işaret eder. Lakin rüya sahibi başına gelen bu kötü olaylar sonucunda kendi kendisini geliştireceğine ve bu olayları kötü görmek yerine onlardan bir şeyler öğrenip tekrardan aynı hataya düşmemek için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada Hap Yutamadığını Görmek

Rüyada hap yutamadığını görmek, rüyayı gören kişiye uzunca bir süre etki edecek ve bu etkiden kolay kolay kurtulamayacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin zorlu ve sıkıntılı bir döneme gireceğini ve bu dönem boyunca eli kolu bağlı kalıp çaresizliğe düşeceğini ve bu çaresizlikle beraber yalnız kalacağına işaret eder.

Rüyada Hap Aldığını Görmek

Rüyada hap aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında önemli bir adım atacağına ve bu adımla rüya sahibinin çok büyük bir projede büyük bir başarı ve performans göstereceğine işaret eder. Rüya sahibi bu proje ile beraber rakiplerini saf dışı bırakıp ilerleyeceğine ve onları kıskandıracağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz