Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Mukabele Görmek

Rüyada Mukabele Görmek

Rüyada Mukabele Görmek

Rüyada Kur’an okumak ve Kur’an ile ilgili olan rüyalarda yorumlar birbirine benzer ve hayra yorulur. Uzun zamandan beri emek edilen fakat sonucu alınamayan bir işin en sonunda hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına ve herkesin yüzünü güldüreceğine delalet eder. Maddi olarak kazancın ve iş hayatındaki başarının giderek artacağına terfi almaya, başarısı ile isminin ün yaparak kulaktan kulağa yayılmasına delalet eder. Sağlık sorunları varsa da bundan kurtulmaya ve huzurlu bir hayata giriş yapmaya delalet eder. Kişi bekarsa kısmetlerinin artacağına en sonunda mutlu bir evlilik yaparak güven dolu kocaman bir aileye sahip olacağına haber verir.

Rüyada Mukavele Yapılması Görmesi

Hayırlı işlerin olacağına ve hem maddi hem de manevi kazançlarla yaşam kalitesinin artacağına delalet eder. Çabaların karşılığının alınacağına ve en sonunda emellere ulaşmaya, yapılan işlerin meyvesini yemeye delalet eder. Kurulan hayallerin gerçek olması ile kendine güvenin de artacağının haberini verir.

Rüyada Kur’an Okumak

Allah yolunda işler yapıldığına ve bu işlerle başarı elde edileceğine delalet eder. Genel olarak kısmetlerin artması ile hem evliliğe hem de çocuk sahibi olmaya delalet eder. Düzenli çalışma ile hayallerin gerçek olacağını ifade eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz