Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Topal Görmek

Rüyada Topal Görmek

Rüyada Topal Görmek

Rüyada topal görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde canını sıkacak ve içine dert olacak bir takım kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin büyük beklentiler içinde giriştiği işlerin sonucunun karşılıksız kalacağına, beklentilerindeki kazanca ve rahatlığa kavuşamayacak olmasına, rüya sahibinin büyük moral bozukluğu yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi zamanını boş işlerle harcayacağına ve bu işlerden hiçbir kazanç elde edemeyip hedeflerine ulaşamayacağı anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada topal görmek; rüyayı gören kişinin resmi kurumların birinde yüksek bir mevkiye ulaşıp kötü olan maddi durumunu daha iyi bir hale getireceğine, duygusal anlamda zorlu dönemde olan birisinden uzak duracağına işaret eder. Rüya sahibinin sosyal hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelerle beraber kendisine çok iyi gelecek birisiyle tanışacağına işaret eder.

Rüyada Topal Olduğunu Görmek

Rüyada topal olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kısa bir süre içerisinde güvenilir olmayan ve hayırsız bir kimseyle ortaklık kuracağını, rüya sahibinin bu hayırsız bir kimse ile kurduğu ortaklıktan dolayı çok fazla zarar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin kurduğu bu ortaklık rüya sahibine zarar vermekle kalmayıp kazanç olarakta bir getiri sağlamayacağına, kısmetinin ve bahtının kapanacağına işaret eder. Rüya sahibi bir getiri sağlamayan, boş işlerle çok uğraşıp çok fazla zaman kaybedeceğine yorulur. Rüya sahibinin bu süre zarfı boyunca farklı uğraşlar bulup onlara kafa yorması kendisine iyi gelecektir.

Rüyada Topal İnsan Görmek

Rüyada topal insan görmek, rüyayı gören kişinin zorlu bir döneme girip iş ve sosyal hayatında yaşayacağı sıkıntı ve problemlere işaret eder. Rüya sahibinin sosyal hayatında yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle moralinin bozulup bu durumun iş hayatına da yansıyacağına ve rüya sahibinin dara düşeceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz