Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek hane içerisinde yakın zamanda yaşanacak tatsızlıklara ve olumsuzluklara işaret eder. Aile içinde maddi imkansızlıklardan ötürü sıkıntıların çıkacağına ve büyük tartışmaların olacağına yorulur. Ayrıca rüya tabirlerince rüyada tuvalet görmenin yorumu, tuvaletin temiz veya kirli olmasına göre de değişiklik göstermektedir.

Rüyada pis ve küçük tuvalet görmek, rüya sahibinin girişeceği işler sayesinde zenginleşeceğine ve çok büyük paralar kazanacağına delalet eder. Rüyadaki tuvaletin temiz olmasıysa; kişi bekarsa aşık olacağı biriyle tanışacağına eğer evliyse de yakın vakitte evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Tuvaletin Pis Kokması

Rüyada tuvaletin pis kokması, rüyayı gören kişinin çevresinde onu çekemeyen biri olduğuna işaret eder. Bu kimsenin dost gibi görünüp, rüya sahibinin arkasından dedikodular yapan ve içten içe onun kötülüğünü istediği anlamına gelir.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yaptığını görmek kişinin helal yoldan uzaklaşarak, haksız kazançlar elde edeceği işlere girişeceğine yorulur. Rüya sahibinin hak yolundan uzaklaşarak, dünyevi şeylere kapılacağına ve manevi olgulardan git gide uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada Büyük ve Küçük Abdest Yapmak

Rüyada büyük ve küçük abdest yapmak, kişinin eline yakın zamanda yüklü bir para geçeceğine yorulur. Rüya sahibinin yapacağı işlerde büyük başarılara imza atarak, çok para kazanacağına ve etrafı tarafından saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada Tuvaletin Taştığını Görmek

Rüyada tuvaletin taşması genel olarak hayırlı işlere yorulur. Rüyayı gören kişinin kendisinin ya da hanesinden birinin yakın zamanda çocuk sahibi olacağına yorulur. Ayrıca hane içine bolluk ve bereket geleceği anlamına da gelir.

Rüyada Büyük ve Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada büyük ve temiz tuvalet görmek, rüya sahibinin iyi huylu ve temiz bir kimseyle dünya evine gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iyi niyetli ve iyi kalpli kimseyle yapacağı izdivaçta çok mutlu olacağına ve ömür boyu huzur içinde yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Küçük ve Pis Tuvalet Görmek

Rüyada küçük ve pis tuvalet görmek, rüya sahibinin kötü niyetli ve içten pazarlıklı bir kimseyle dünya evine gireceğine delalet eder. Mutsuz bir yaşam süreceklerine ve bu evliliğin boşanmayla sonlanacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz