Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek

Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek

Rüyanın kendi anlamı ile de alakalı olarak kişinin bolluk ve berekete kavuşacağına, yemesinden içmesinden eksik kalmadan sağlıklı bir yaşam süreceğine işaret eder. Sağlık sorunu yaşayan bir kimse ise artık sıkıntılarından kurtulacağına ve sağlığına kavuşarak her türlü meyve, sebze ve farklı lezzetleri tadacağına, farklı kültürlerin yemeklerini yiyeceğine ve çokça hoşuna gidecek aktiviteye gireceğine delalet eder. Bazı yorumculara göre de kişinin seyahate çıkarak başka br kültürü öğreneceğine ve yeni bir hayata başlayacağına ve bu seyahatin kendisi için dönüm noktası olacağına, hayattaki yaşam amacını bulacağına ve farklı karakter yapısında kimselerle tanışacağına delalet eder.

Gecesini gündüze katarak çalıştığı ve olmasının hayalini kurduğu bazı işlerin en sonunda gerçekleşeceğine, başına gelecek olan hayırlı işlerin olacağına, helal para yiyeceğine haber verir. Bolca başarılı ve bolluk bereket içinde bir hayata gireceğine kendisini en sonunda mesleğinde başarıya eriştirerek kazancını arttıracağına haber verir. Maddi ve manevi sıkıntılarının çözülerek sağlığının da yerinde olacağına hebr veren bu rüya kişinin mutluluğunun daim olacağının da habercidir. Beklediği güzel haberleri alacak kendisine olan güveni de artacaktır.

Evlilik hayali olan bir kişi ise en sonunda evleneceğine ya da evli ise de çocuk sahibi olarak hayatında farklılıklar olacağına, mutlu ve geleceği aydın bir hayata adım atacağına yorulur.

Mutluluğu ile sadece kendisini değil sevdiklerini de gururlandırarak daha mutlu olmaya, giderek de başarılı bir hayata, bol paraya işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz