Rüyada Hala Görmek

Rüyada Hala Görmek

Rüyasında baba tarafından bir akrabanın ve kadının görülmesi genel olarak hayra alamet eder. Kişinin mutluluğu ereceğine, işinde elde etmek istediği belli bir yer var ise oraya yükselecek ve kısmetleri de günden güne artacaktır. Emek ettiği ve kendinden çok da beklemediği bir başarıya adım atacak, ismini her yerde duyacak ve maddi manevi çok büyük kazançlar elde edeceği bir projenin içine girecektir. Hayattaki huzurunu bulmaya ve kafasını rahata erdirerek derin bir oh çekeceğine, en sonunda mutlu, neşeli, bol kahkahalı bir hayata, para, sağlık ve mutlulukla gireceğine delalet eder.

Rüyada Hala ile Dertleşmek Görmek 

Rüyanın anlamı ile benzemektedir ve kişinin kimseye söylemediği, içine dert olan ve kendisini günden güne yiyen bazı düşüncelerini en sonunda sevdiklerine anlatacağına, onlardan akıl isteyerek kendince çözüme ulaşacağına haber verir.

Rüyada Halanın Kızması 

Canını sıkacak, ortamda modunu düşürecek bir olay yaşayacak ve mutluluğunu baltalayacak bazı kimseler yanı başında olacaktır. Dert sahibi olmaya ve kısa süre de olsa mutsuzluğa, karamsarlığa kapılacağına haber verir.

Rüyada Hala ile Kavga Etmek 

Kısa süreli olacak olan ama kişi için çok önemli bir değişime sebep olacak olan bir değişime neden olan kavgaların yaşanacağına, sıkıcı etkisinin kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada Hala ile Konuşmak 

Müjdeli bir haber geleceğine, mutlu olacağı, ayaklarının yerden kesileceği bir haber ile sevinç göz yaşları dökmeye işaret eder.

Rüyada Halaya Sarılmak 

Hayatında yaşayacağı bir yeniliğe haber verir. Yeni bir işe girmek ya da yeni bir eve taşınmak bunun anlamı olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz