Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Amnezi Görmek

Rüyada Amnezi Görmek

Rüyada Amnezi Görmek

Amnezi unutkanlıkla ilgili bir hastalıktır ve kişinin rüyasında kendisini bu şekilde görmesi bir süre boyunca psikolojik sorunlar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin kendisinde var olan bazı bastırılmış duygularının olduğuna, kendisinde sakladığı ve gizlediği kişilik özelliklerinin, kendisine bile itiraf edemediği bazı karakter farklılıklarının olduğuna haber verir.

Genç bir kimse kendisinin amnezi olduğunu gördü ise ve devamlı unutkanlıklar yaşıyorsa bu durum sinirsel bir hastalık çekeceğine, psikolojik olarak yıpranacağına ve canının sıkılacağına, mutsuzluklar yaşamak zorunda kalacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatı anlaması için uyarı niteliğindedir ve gençse eğer hiç bir şeyi kafasına takmamasını, sağlıkta önemli başka bir şey olmadığını anlamasını ifade eder.

Yaşlı bir kimse amnezi olduğunu gördü ise yaşlandığını ve sağlığını yavaş yavaş kaybediyor olduğunu anlaması, yaşlandığını anlamasının artık vakti geldiğini ifade eder.

Rüyada var olan başka eylemler, renkler, sayılar, objeler ve tanıdık kimseler varsa mutlaka göz önüne alınmalı ve rüya yorumunda kullanılmalıdır. Tabirin doğru olması için rüyadaki her şeyin dikkatle ele alınması tavsiye edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz