Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

İş hayatında elde edilecek başarı ve iş yerinde mevkisinin artacağına, bol kazançlar elde ederek büyümeye ve çok iyi yerlere gelmeye delalet eder. Gireceği yeni projeler ile nam salacağına ve üstleri tarafından tebrik kartları alacağına, maaşında artış olarak hem başarısı ile hem de kazancı ile kıskanılacak bir kişi olacaktır. İş yerinde değerinin artacağına ve artık her konuda danışılan bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Arı Öldürmek 

Hem iş hayatında hem de aile hayatında beklenmedik bir sürprizle karşılaşmaya, mutluluk verici bir haber almaya ve bu nedenle neşeli günlerin başlayacağına delalet eder. Kişinin herkes tarafından sevilen iyi kalpli, merhametli, arkadaş canlısı ve neşe dolu biri olduğuna da haber verir.

Rüyada Eşek Arısı Sokması Görmek 

Çok dedikodu yapan ve fitne fücur bir kadın tarafından can sıkıcı olaylar yaşanacağına ve hane içerisinde, toplumda, iş hayatında huzurun bozulacağına, ali cengiz oyunları ile sıkıntılı bir zamanın geleceğine haber verir.

Rüyada Siyah Arı Sokması 

Beklenmedik bir şekilde iş hayatında çok büyük bir başarı elde etmeye ve emekleri doğrultusunda projelerinin takdir göreceğine delalet eder. İş hayatında ve kariyerinde yükselişe geçerek hem maddi hem de manevi bir huzura, mutluluğa erişeceğine haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz