Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Baş Sargısı Görmek

Rüyada Baş Sargısı Görmek

Rüyada Baş Sargısı Görmek

Rüyada baş sargısı görmek, hastalıkların şifa bulmasına ve şer olaylardan hep uzak durmaya delalet eder. Baş sargısını kanlı görmek; acılı ve dertli günlere, sevilen bir kimseden ayrılığa yorulur. Baş sargısından kanın yere aktığını görmekse, çekilen dertlerin yakında son bulacağına ve kişinin eskisi gibi mutlu mesut bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada Sargı Görmek

Rüyada sargı görmek, küskünlerin barışmasına ve hastalıkların şifa bulmasına yorulmaktadır. Hane içinde veya yakın çevrede ciddi sağlık sorunu olan kimsenin yakın zamanda taburcu olacağına, eski sıhhatine kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda elinin bollaşmasına, yoksulluktan kurtulup zenginleşmeye ve gelecek için getirisi yüksek, önemli yatırımlar yapmaya yorulur.

Rüyada Sargı Bezi Görmek

Rüyada görülen sargı bezi, duygusal açıdan çöküntülü döneme ve yakın dostlarla edilecek kavgalara işaret eder. Kişinin gönül işlerinin istediği gibi gitmeyeceğine, hoşlandığı kimseden aynı karşılığı göremeyeceğine ve sinir harbiyle yakınlarıyla tartışacağına delalet eder. Rüya sahibinin içini daraltan, can sıkıncı olayların gelişeceğine yorulur.

Rüyada Yarasını Sargı Beziyle Sardığını Görmek

Rüyada yarasını sargı beziyle sardığını görmek, daha önce başarı elde edilemeyen bir işin tekrar denenerek büyük başarı sağlanacağına yorulur. Öğrenciler için bu iş sınav şeklinde yorulmaktadır. Sınavdan başarılı olmaya, aynı sınava tekrar girip çok daha yüksek sonuç almaya yorulur. Bunların dışında hayallere kavuşmaya, dileklerin bir bir gerçek olmasına delalet etmektedir.

Rüyada Kolunda Sargı Bezi Görmek

Rüyada kolunda sargı bezi görmek, tüm sıkıntıların aşıldığına ve bundan sonra iyi gelişmelerin kişiyi beklediğine yorulur. Rüya sahibinin önüne çıkan engelleri bir bir aştığına, güçlü ve mental açıdan kafasına koyduğunu yapan biri olduğuna delalet eder. Büyük başarılara imza atmaya, yüksek paralar kazanmaya ve istediği yaşamı sürmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Sargı Bezinden Kan Aktığını Görmek

Rüyada sargı bezinden kan aktığını görmek, taze yaşanmış olayların kişinin canını sıktığına ve psikolojik açıdan bir türlü yenilenemediğine delalet eder. Kendini toparlayamamaya, dikkat dağınıklığına ve işlere odaklanamamaya işaret etmektedir. Rüya aynı zamanda kötü olayların gelişmesine, işlerinin istediği gibi gitmemesine, yakın çevreye borçlanmaya yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz