Rüyada Bekaret Görmek

Rüyada Bekaret Görmek

Rüyada bekaretini kaybettiğini görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselerden kötülük ve ihanet göreceğine yorulur. Yakın zamanda alınacak kötü ve üzücü haberlere delalet eder. Rüya genel olarak hayırlı olmayan, kötü ve üzücü olaylara yorulmaktadır.

Rüyada İlişkiye Girmek

Rüyada ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin son günlerde kafasının yerinde olmadığına ve bir ton düşünce ile uğraşmak zorunda kaldığına yorulur. Aile içinde ve işteki düşüncelerden kafasının yorgun, karışık olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin düşüncelerinin karışık olması, iş konusunda hatalar yaparak büyük kayba uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kendini Bakire Görmek

Rüya sahibinin hiç bir zaman haram yollara sapmadan, hayırlı işler yaparak para kazanacağına yorulur. Helal yollarla kazanılan para ile yapılacak yardımlar ve helal işler anlamına da gelmektedir. Genel olarak huzurlu, mutlu ve mütevazi bir yaşama delalet eder.

Rüyada Rahip Görmek

Rüyada rahip görmek, hayırlı işlere delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı haber neticesinde büyük bir mutluluk ve kıvanç duyacağına yorulur. Kişinin bolluk, bereket, huzur ve sağlık içinde bir yaşam süreceği anlamına gelir.

Rüyada Rahibe Görmek

Rüya sahibinin yakın vakitte çok kıskanç ve hırsları yüzünden her yola başvurabilecek bir kimseyle tanışacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin, bu kimseye temkinli yaklaşması ve dikkatli olması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz