Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bira İçmek Görmek

Rüyada Bira İçmek Görmek

Rüyada Bira İçmek Görmek

Rüyada bira içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde yaşayacağı gelişmelere ve bu gelişmelerin hayatını daha mutlu ve daha güzel bir yöne doğru ilerleteceğine işaret eder. Rüyada bira içtiğini gören kişi hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirebilecek, kendisini daha iyi bir hayata hazırlayacaktır.

Rüya sahibinin yakın çevresinden öğreneceği önemli hadiselerle beraber bu hadiseleri koz olarak kullanacağına, haram yollara bulaşmadan kazanacağı maddi gelire ve rahatlığa delalet eder. Bir başka rivayete göre de rüyada bira içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde karşısına çıkacak karşı cinsiyette birisine işaret eder.

Rüya sahibi karşısına çıkan bu kişi ile nişanlanıp çok zaman geçmeden evlenip mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatına giren bu kişi rüya sahibini hiç olmadığı kadar mutlu ederek, onu huzura kavuşturacağına yorulur. Olumsuz bir tabir olarak da rüyada bira içtiğini görmek, rüya sahibinin çekemeyen kişilerin olduğuna ve bu çekemeyen kişiler yüzünden rüya sahibinin büyük zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Bira Şişesi Görmek

Rüyada bira şişesi görmek, rüyayı gören kişinin önüne çıkacak fırsatlar sayesinde büyük işlere imza atıp büyük paralar kazanacağına işaret eder. Rüya sahibi aynı zamanda bu büyük projelerle beraber herkes tarafından sevilip sayılan biri olacağına ve rüya sahibinin yakın çevresiyle olan ilişkisinin de çok iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada sarhoş olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresindekiler tarafından onların kötü emellerine alet edilip onlar tarafından kullanıldığına işaret eder. Rüya sahibi yakın çevresindekilerin kötü emellerine alet olmakla kalmayıp onlar tarafından büyük zarara uğrayacağına, eski huzurunun ve rahatlığının bozulacağına, başına gelen olaylardan ötürü çok üzülüp kedere boğulacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz