Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Celp Görmek

Rüyada Celp Görmek

Rüyada Celp Görmek

Rüyada celp görmek, rüyayı gören kişinin kısa bir zaman içinde çok müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibinin girişeceği çalışmalardan, yapacağı işlerden ve bu işler sonucu ortaya koyacağı ürünlerden kazanç sağlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin girişeceği işte karşılaşacağı zorluk sonucunda uğranacak büyük zararın çok büyük bir miktarda para harcanarak zararın telafi edilmeye çalışılacağına yorumlanır. Rüya sahibi çevresindeki kişilerle bir takım iletişim sorunları yaşayacağına, bu sorunların temel sebebinin de geçmişinde yaşadığı kötü olaylar ile bağlantılı olduğuna işaret eder.

Başka bir tabir olarak da rüyada celp görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında dilediği başarıya ulaşamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi yönden bazı problemler yaşayacağına ve bu maddi problemler yüzünden aile içinde tartışmaların başlayacağına delalet eder. Olumlu rüya tabircilerine göre ise rüyada celp görmek; rüyayı gören kişinin, başına hayırlı ve güzel olaylar geleceğini, yakın zaman içinde yaşanacak olan bolluk, bereketi ve hayırlı gelişmeleri işaret eder.

Rüyada Celp Kağıdı Görmek

Rüyada celp kağıdı görmek, rüyayı gören kişinin evrak üzerindeki bir işinin hayırlı sonuçlanacağı rivayet edilir. Kişi eğer iş hayatında zarardaysa, bu zararın büyük çoğunluğunu evrak üzerinde sonuçlanan işi ile kapatacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatındaki maddi yönden artış ve mevki yükselişiyle hane içi ilişkilerin düzeleceğine delalet eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla daha sıkı bağlar kuracağı anlamına gelir. Kişinin hep hayalini kurduğu daha rahat, daha huzurlu ve daha mutlu aydınlık yarınlara kısa bir süre içinde ulaşacağı rivayet edilir.

Rüyada Mahkeme Celbi Görmek

Rüyada mahkeme celbi görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zorlu bir dönemden geçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu sıkıntılı ve zorlu dönem içinde bazı birtakım maddi problemler yaşayacağına delalet eder. Kişinin bu maddi problemler sonucunda darlığa düşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi darlık içerisindeyken yakın çevresiyle olan ilişkilerine dikkat etmeyeceğine, eşi ve çocuklarını ihmal edeceğine, aile içi huzurun eskisine nazaran azalıp kötü geçen günlerin olacağı rivayet edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz