Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Diken Üzümü Görmek

Rüyada Diken Üzümü Görmek

Rüyada Diken Üzümü Görmek

Rüyada diken üzümü görmek, sıkıntıya düşmeye ve büyük bir dertle baş etmeye delalet eder. Hem iş hayatında hem de gönül ilişkisinde baş gösterecek sıkıntılara, problemlere yorulur. Rüya sahibinin işinde çıkacak sorunların büyük paralar kaybetmesine neden olacağına, maddi açıdan zorluğa düşeceğine ve büyük borcun altına gireceğine işaret eder. İş yaşamı dışında hane içinde fikir ayrılıkların yaşanacağına ve huzursuzlukların, tatsızlıkların baş göstereceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Diken Üzümü Yediğini Görmek

Rüyada diken üzümü yediğini görmek; hak yolundan ayrılmaya ve haram yollardan para kazanmaya delalet eder. Kişinin helal olmayan yollara sapacağına ve haram işlere bulaşacağına yorulur. Aynı zamanda inancının azalacağına, içindeki iyiliği gün geçtikçe kaybedeceğine ve bu sebepten gerek ailesi ile gerek dostlarıyla arasının bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada Diken Üzümü Topladığını Görmek

Rüyada diken üzümü topladığını görmek; var yemez, pinti, tabiri yerindeyse cebinde akrep bulunan kimseye işaret eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de diğer yönlerden bencil bir kimse olduğuna, parasını kimseyle paylaşmadığına yorulur. Aynı zamanda toplum tarafından ayıplanan, sürekli dedikodusu yapılan kişiye de işaret etmektedir.

Rüyada Diken Üzümü İkram Ettiğini Görmek

Rüyada diken üzümü ikram ettiğini görmek; iyiliksever ve yardımlaşmayı seven kimseye yorulur. Rüya sahibinin çevresindekilere yardımcı olmaya çalıştığına, yalnızca kendini değil etrafındakilerini de düşündüğüne, başkasının derdini kendi derdiymiş gibi üstlendiğine delalet eder. Bazı rüya yorumcuları tarafındansa kişinin çevresindeki cimri biriyle fikir ayrılıklarına düşerek yaşayacağı tartışmalara yorulmaktadır.

Rüyada Diken Üzümü Aldığını Görmek

Rüyada diken üzümü aldığını görmek; bolluğa, berekete, haneye yüksek mevlada paraların girmesine delalet eder. Rüya sahibinin hanesinden rızkın eksik olmayacağına, yoksulluktan kurtularak elinin bollaşacağına ve tüm borçlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz