Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Elbise Dolabı Görmek

Rüyada Elbise Dolabı Görmek

Rüyada Elbise Dolabı Görmek

Rüyada elbise dolabı görmek; rüya sahibinin sonunda şeytanın bacağını kıracağına, kısmetinin açılacağına ve yüzünün bundan sonra hep güleceğine işaret eder. Hayatı boyunca hep iyi niyetli ve iyi ahlaklı kimselerle karşılaşacağına ve bu kişilerle birlikte iş yapacağına delalet eder.

Rüyada Elbise Dolabını Düzenlediğini Görmek

Rüyada elbise dolabını düzenlediğini görmek, hayırlı olacak uzun bir seyahata işaret eder. Rüya sahibinin hem iş hem de ziyaret maksatlı uzun bir yolculuğa çıkacağına, uzun zamandır görmediği eski dostlarıyla hasret gidereceğine delalet eder. Hayırlı gelişmelere ve kazançlı işlere yorulmaktadır.

Rüyada Elbise Dolabını Boşalttığını Görmek

Rüyada elbise dolabı boşalttığını görmek, yeni çevreye ve ortama girmeye yorulur. Kurulacak yeni dostluklar sayesinde daha iyi ve kazançlı işlerin yapılacağına, kişinin işlerini büyüteceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin etrafı tarafından kıskanılan, gıpta edilen bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada Elbise Dolabı Aldığını Görmek

Rüyada elbise dolabı aldığını görmek; alınan mantıksız ve yanlış kararlara, bu kararlardan büyük bir pişmanlık duymaya delalet eder. Sıkıntılı ve zorlu geçecek günlere, aile içinde eşle yapılacak büyük tartışmalara delalet eder. Huzursuzluk, yoksulluk ve mutsuzluk kavramlarıyla açıklanır.

Rüyada Elbise Dolabının Dolu Olduğunu Görmek

Rüyada elbise dolabının dolu olduğunu görmek tam tersi şekilde olumsuz ve kötü olaylara işaret eder. Kişinin malını mülkünü kaybetmesine, parasal sıkıntılar çekmesine ve maddi yönden çok zorlu bir sürece girmesine delalet eder.

Rüyada Elbise Dolabının Boş Olduğunu Görmek

Rüyada elbise dolabının boş olduğunu görmek, kalacak mirasa ve mala mülke işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesinden veya yakın birinden kalacak mirasa konacağına, birden bire zengin biri haline geleceğine ve tüm maddi sıkıntılarından aniden kurtulacağına yorulur.

Rüyada Elbise Dolabını Dağıttığını Görmek

Rüyada elbise dolabını dağıttığını görmek, yoğun ve sürekli çalışılacak sürece girileceğine işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin giderek yoğunlaşacağına, gece gündüz çalışarak işleri toparlamaya çalışacağına, yorgunluktan hastalanıp yatak döşek yatacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder. Aynı zamanda aile içinde çıkacak tartışmalara, büyük kavgalara ve ayrılıklara yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz