Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Güç Görmek

Rüyada Güç Görmek

Rüyada Güç Görmek

Kişinin işinde elde edeceği başarı ile hem maddi yönden ferahlayacağına hem de gücü ile ailesinde de mutluluğu sağlayacağına haber verir. İş yerinde adını duyurup başarısı ile nam salacak, karakteri ile de örnek olduğu kişiler artık ona daha saygın davranarak adını dilden dile duyuracaktır. Hem başarısı ile hem de kendisini iyi hissettiği, mutlu olduğu için gücünün o da farkına varacak ve bu şekilde devam edecektir. Enerjisi ile etrafına neşe saçacak, onlarında mutluluğu, kendilerini iyi hissetmeleri için uğraşacaktır. İtibarını, saygınlığını günden güne arttıracak adeta tırmanışa geçecek ve daha da başarılı olacaktır.

Rüyada Güç Kazanmak 

Kişinin hayatı ile ilgili farklı kararlar alacağına ve artık daha kararlı, net bir kişiliğe bürüneceğine haber verir. Hayallerinin, hep yapmak isteyip de yapamadıklarının peşinden koşacak en sonunda emeklerini o lana çevirerek isteği işlerde başarı elde edecektir. Hayatı ile ilgili bu değişimi ve başarılılarını sevdiklerinde anlatacak onların da tebriklerini alarak mutlu olacaktır. Fakat kişinin bu aşamada kibirli ve kendini beğenmiş davranmaması gerekir.

Rüyada Güç Kaybetmek 

İşlerin olan başarısında düşüş, fiziken ve psikolojik olarak yıpranmaların olacağına delalet eder. Kişinin elinde var olan pek çok şeyi artık özleyecek duruma geleceğine, eski yaşantısını özleyeceğine haber verir. Sağlık sorunlarının yaşanması, işlerindeki başarısızlıkları, beklenmedik bir anda başına gelebilecek olan kötü haberlerle de yıkılacak ve yorgun düşecektir. Fakat bir zamanlar güçlü olup gücün ne demek olduğunu bilen bir kimse asla güçsüzlüğü kabul etmeyecek ve gücüne sıkı sıkıya sarılacaktır. Yani kısa sürede kendini toparlayıp eski haline dönecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz