Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Engel Olmak Görmek

Rüyada Engel Olmak Görmek

Rüyada Engel Olmak Görmek

Rüyada başkasına engel olduğunu görmek, pek hayırlı ve güzel şeylere yorulmaz. Dedikoducu, içten pazarlıklı ve kötü niyetli rüya sahibine işaret eder. Rüyayı gören kimsenin hayatının bu döneminde içindeki iyiliğini kaybettiğine, vicdansızlaştığına ve kendinden başkasını düşünmediğine yorulmaktadır. Aynı zamanda hak yolundan ayrılmaya, başkalarının hakkına göz dikmeye ve günah işlemeye de işaret etmektedir.

Rüyada Önünde Engeller Olduğunu Görmek

Rüyada kişinin önünde engellerin olduğunu görmesi, dost görünümlü düşman çevrenin olduğunun sinyalidir. Rüya sahibinin yakın çeperinde kötü niyetli, fesat ve kişinin arkasından kuyusunu kazan kimselerin olduğuna yorumlanmaktadır. Rüya bu kimselerin kişinin hayallerine ve emellerine engel olacağının  ve kişinin dikkatli olması gerektiğinin göstergesi niteliğindedir.

Rüyada Engele Takılıp Düştüğünü Görmek

Rüyada engele takılıp düştüğünü görmek, iş yaşamında elde edilecek başarısızlıklara ve maddi-manevi kayıplara işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, umutlarının azalacağına ve hem parasal hem de psikolojik açıdan zarar göreceğine yorulmaktadır. Aynı zamanda rüya hane içindeki kavgalara, bağrışmalara ve ayrılıklara da işaret etmektedir.

Rüyada Engelleri Aştığını Görmek

Rüyada engelleri aştığını görmek, düşmanların kıskançlıktan kudurmasına ve rüya sahibinin çok büyük işler başarmasına yorulmaktadır. Kişinin tüm sorunları, engelleri tek başına aşıp çözüme kavuşturduğuna ve akıllı, zeki biri olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibinin güçlü ruh hali ve aklı sayesinde tüm zorluklarla baş edebildiği ve hem ailesinden hem de yakın arkadaşlarından tam destek gördüğü anlamına gelmektedir.

Rüyada Engelden Atladığını Görmek

Rüyada engelden atladığını görmek de aşağı yukarı engelleri aşmak ile aynı şekilde yorumlanmaktadır. Kudret sahibi, güçlü ve her olayda aklıyla hareket eden kimseye işaret eder. Kişinin eline geçecek fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ganimet sahibi olacağına ve tüm sıkıntılarından kurtulacağına yorulmaktadır. Rüya aynı zamanda hayır yapmaya, kazancını paylaşmaya ve sevap işlemeye de yorumlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz