Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Rüyada erkek cinsiyet organı görmek; nüfuzlu, kudretli ve varlıklı kimseye işaret eder. Rüya sahibinin girişeceği işlerde büyük başarılar elde edeceğine, büyük karlar elde ederek maddi yönden çok iyi seviyelere geleceğine yorulur. Kişinin önüne çıkan fırsatları çok iyi değerlendirerek, doğru hamlelerle karlı ticari işler yapacağına, bu işlerden elde edeceği mal-mülk ve başarıyla adından çokça söz ettireceğine delalet eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek, bolluk ve bereket anlamlarına gelir. Hane içindeki yaşanan parasal dertlerin tamamen geride kalacağına, bolluk ve varlık içinde hayat sürüleceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaptığı her işte servetine servet katacağına, maddi açıdan hep rahat bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada erkek cinsel organı görmek aynı zamanda hayırlı, topluma faydalı ve sağlıklı evlat sahibi olmaya da yorulmaktadır.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek, kişinin iç dünyasında sürekli huzursuzluk yaşadığını ve üzüntü duyduğunu gösterir. Rüya sahibinin aradığı mutluluğu henüz bulamadığına, iç dünyasında onu üzen olayların olduğuna delalet eder.

Rüyada görülen kadın cinsel organı aynı zamanda hane içinde yaşanacak olumsuzluklara, ayrılıklara ve aldatmaya delalet etmektedir.

Rüyada Cinsel Organını Temizlediğini Görmek

Rüyada cinsel organını temizlediğini görmek yakın zamanda alınacak müjdeli ve güzel habere işaret eder. Rüya sahibinin alacağı haber neticesinde büyük bir mutluluk yaşayacağına, hanesinde coşkuların olacağına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin uzun zamandır görmediği eski dostuyla karşılaşacağına, saatlerce süren güzel sohbetle özlem gidereceklerine yorulur.

Rüyada Cinsel Organının Kesildiğini Görmek

Rüyada cinsel organının kesildiğini görmek, kişinin yaşamında olumsuzlukların baş göstereceğine yorulur. Rüya sahibinin üst üste gelen şanssızlıklardan ötürü kısmetinin kapanacağına, hem iş hayatında hem de aşk yaşamında çok büyük olumsuz gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Cinsel organının kesildiğini görmek genel olarak fakirlik, yoksulluk, hastalık, yalnızlık kelimeleriyle açıklanmaktadır.

Rüyada Cinsel Organı Öptüğünü Görmek

Rüyada cinsel organı öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin bulunduğu ortama göre değişebilen biri olduğunu gösterir. Rüya sahibinin girdiği toplulukta sırf daha iyi biri gibi görünmek için rol yaptığına, samimiyetsiz hareketler sergilediğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz