Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ağustos 2022
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Eski İşine Geri Dönmek

Rüyada Eski İşine Geri Dönmek

Rüyada Eski İşine Geri Dönmek

Çalıştığı işe yeniden döndüğünü ve eski iş yerinde de pek bir değişiklik görmüyor ise bu durum kişiye uyarı niteliğinde olan bir rüyadır. Yaptığı hatalardan ders çıkarmasını bilmeli ve hareketlerinde daha dikkatli olarak, kaybedebileceği şeyleri düşünmesi gerekir. Ancak bu şekilde kendisini kötü duruma ve basit bir şekilde kaybeden tarafa çekmemelidir.

Bazı rüya yorumcularına göre kişi bunca yıl emek ederek iyi bir yere koyduğu bir şeyi ( dostluğu, işte başarıyı ya da ailevi ilişkisini ) basit bir hata, tavır ile kaybedecektir. Bunun yaşanmasının ardından da çok büyük pişmanlıklar duyacaktır. Böyle sonuçların alınmaması için rüya tabircilerine göre kişinin kendini bilen ve daha dikkatli hareket ederek geçmişinden ders çıkaran biri olmasını önerir.

İş yerine geri döndüğünde ortamında farklılık var ise ve yeni çalışanlar, yeni bir düzen var ise bu da kişinin yaptığı hata ile kendisini geri çektiğine ve bu hata nedeni ile pek çok güzellikten mahrum kaldığına ya da kalacağına delalet eder. Bu nedenle daha titiz davranmalı ve ardından da gerekirse özrünü dilemeli ve kendi iyiliği için en doğru olana sakin bir şekilde karar vermelidir. Öfkeli ve heyecanlı davranarak kendisine ve sevdiklerine zarar verebileceğine, daha masum, iyi niyetli düşünerek sabretmesi önerilir.

 Rüyada İş Yerinde Biri ile Yakınlaşmak 

İş yerinde yakınlaştığı birini görmek de etrafı tarafından kıskanılacağına, işinde başarılı olacağına ve bu nedenle de takdir görerek adının herkes tarafından telaffuz edileceğine işaret eder. Kişinin dışarıdan izlenerek özlendiğinin ya da özenildiğinin de habercisidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz