Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Feryat Etmek, Bağırmak, Çağırmak Görmek

Rüyada Feryat Etmek, Bağırmak, Çağırmak Görmek

Rüyada Feryat Etmek, Bağırmak, Çağırmak Görmek

Rüyasında bağırdığını, feryat ettiğini gören kişinin yakın zamanda aile içinde yaşanacak bir olay şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin her ortamda kendini belli eden, dikkat çeken bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hakkını aramaktan çekinmediği, özgüveni yüksek biri olduğu şeklinde de yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada feryat etmek ya da bağırmak, rüya sabininin resmi bir kuruluşta işi olduğuna, devlet dairesinden beyaz bir kağıtla ayrılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birine Sinirlendiği için Bağırmak

Rüyasında birine sinirlenip bağırdığını gören kişinin yakın zamanda alacağı bir haber olarak yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği ve uzak bir yerden gelecek haber ile sinirleneceği ya da üzüleceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin kötü söz işitmesine işaret eder.

Rüyada Korkudan Bağırdığını, Çağırdığını Görmek

Rüyasında korktuğu için bağırdığını birilerini çağırdığını gören kişi, korktuğu şeyin üstüne giderek onu yenmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin birinden alacağı cesaretle gücünü toplayacağına, korktuğu şeylerden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Acıdan Bağırdığını ya da Feryat Ettiğini Görmek

Rüyasında acı çektiği için feryat eden ya da bağıran kimsenin huzurlu olmadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bilerek yaptığı bir hata yüzünden ceza çekmesine, kendi yaptıklarıyla yüzleşmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi tarafından dışlanacağına, sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına ve bu nedenle büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada görülen benzer bir acının gerçek hayatta da yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinin Bağırdığını, Feryat Ettiğini Görmek

Rüyadasında birisinin bağırdığını, feryat ettiğini gören kimsenin alacağı mutlu bir haber şekline yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılarının biteceğine, işlerinin açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hastalığı varsa sağlığına kavuşacağına, borçlarının kapanacağına, tartışma yaşadığı bir dostuyla tekrar bir araya geleceğine işaret eder. Rüya sahibi eğer o kişiyi tanıyorsa beraber mutluluktan kahkaha atmaya, tanımıyor ise kahkaha atan birini görmeye işaret eder.

Rüyada Bağıran, Feryat Eden Birini Susturmak

Rüyasında bağıran ya da feryat eden birini susturmak, rüya sahibinin sağlam karakterli olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin etrafındaki insanları titizlikle seçtiğine, yanlış ve yalan söyleyen kimselerin etrafında olmasını istemediğine, öyle insanları kararlılıkla kendinden uzak tuttuğuna işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise feryat eden, bağıran birini susturan kişi, özgüveni eksik ve çekingen biri şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin yüksek makamdaki kişilerle bir araya geleceğine, onlarla önemli işler konuşacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz