Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Sakat Görmek

Rüyada Sakat Görmek

Rüyada Sakat Görmek

Rüyada sakat görmek, hayırsız ve olumsuz gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında problemlerin meydana geleceğine ve tadının kaçacağına delalet eder. Maddi açıdan borçlanmaya, hane içinde huzursuzlukların belirmesine yorulur. Maddi açıdan zarar etmeye, elindeki malı mülkü kaybetmeye delalet eder. Genel olarak şanssızlık, fırsatları değerlendirememe olarak yorumlanır.

Rüyada Sakat Birini Görmek

Rüyada sakat birini görmek; rüya sahibinin hayallerinin peşinden koşacağına ancak bu hayaller için çok daha fazla çaba göstermesi gerektiğine yorulur. Girişilecek yeni işlerde elde edilecek başarısızlıklara, hak yolundan sapmaya delalet eder. Helal yollardan uzaklaşarak haram yollara başvurulacağına, haksız yoldan kazanç elde edilmeye çalışılacağına yorulur.

Bazı tabirciler tarafından hane içinde baş gösterecek tartışmalara, küskünlere işaret etmektedir.

Rüyada Sakat Birine Yardım Ettiğini Görmek

Rüyada sakat birine yardım ettiğini görmek; rüyayı gören kişinin yakın çevresindekilere her zaman yardımının, faydasının dokunduğuna işaret eder. Maddi ve manevi her yönden yardıma ihtiyacı olan yakınlarına faydalı olduğuna, elinin bol ve cömert kimse olduğuna yorulur. Aynı zamanda yalnızca dünya hayatı için ahiret yaşamı için de çabaladığını gösterir.

Rüyada Sakat Kaldığını Görmek

Rüyada sakat kaldığını görmek; kişinin hem özel hayatında hem de iş hayatında olumsuzlukların, tabiri yerindeyse uğursuzlukların baş göstereceğine yorulur. Rüya sahibinin yeni girişeceği işlerde fazla düşünmeden, planlamadan hareket edeceğine ve büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Maddi ve manevi yönden zarar almaya, borçlanmaya işaret eder.

Rüyada Sakat Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada sakat birinin yürüdüğünü görmek; rüyayı gören kişinin umutlarını hiç bir zaman kaybetmediğine, sürekli pozitif ve olumlu olmayı başarabildiğine yorulur. Hayalindeki yaşama kavuşmak için elinden gelen tüm çabayı gösterdiğine ve bu çabaların karşılığını er ya da geç alacağına işaret eder.

Rüyada Sakat Biriyle Arkadaş Olduğunu Görmek

Rüyada sakat biriyle arkadaş olduğunu görmek; gerçek anlamının dışında olumsuz ve hayırsız gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin hak yolundan saparak harama başvuracağına, hak yolundan ayrılarak girişeceği işlerde başarısızlığa uğrayacağına ve psikolojik açıdan zor günler geçireceğine delalet eder. Hane içinde sağlık sorunlarının görüleceğine, borçlanmaya, hane içinde küskünlüklerin baş göstereceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz