Rüyada Görücü Görmek

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada görücü görmek, kişinin kısmetinin açılacağına ve kendisine görücü geleceğine işaret eder. Rüyadaki anlamından farksız olarak, görücü görmeye ve kısmetin açılacağına yorulur. Rüya sahibinin uzun süredir kendisine uygun bulamadığı kimseyle, yakında tanışacağına ve mükemmel bir birliktelik kuracağına delalet eder.

Tanışacağı bu kimsenin dışında da kısmetinin açılacağına ve eve sürekli görücülerin geleceğine yorulmaktadır. Genel olarak mutlu ve aşk dolu birlikteliğe yorulan bu rüya; tabirciler tarafından farklı durumlara göre değişik şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Yakın vakitte kişinin yaşamına girecek kimseye işaret eder. Yeni başlayacak bu ilişkide rüya sahibi; büyük mutluluk ve aşk duyacak demektir. Her zaman ilk günkü heyecanı yaşayacağına ve birlikteliğini evlilikle taçlandıracağına yorulur.

Rüyada Görücüye Çıktığını Görmek

Kişinin bir kaç kişi tarafından çok beğenildiğine ve hayaller kurulduğuna işaret eder. Gerçek anlamına yorularak; rüyayı gören kimsenin görücülerin önüne çıkacağına ve görücülerden birine karşı temiz, saf duygular besleyeceğine delalet eder. Genel olarak hayır ve kısmet kavramlarıyla açıklanır.

Rüyada Görücüye Gittiğini Görmek

Rüyada görücüye gitmek; rüya sahibinin yeni işlere atılacağına ve yakınından birileriyle ortaklık kuracağına delalet eder. Kişinin girişeceği işte yüksek paralar kazanacağına ve geleceğe yönelik önemli yatırımlarda bulunacağına yorulur.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Hayırlı biriyle yeni bir ilişkiye başlanacağına yorulur. Rüya sahibinin bu kimseyle evlilik yolunda önemli adımlar atacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz